vysvetli to prosim EU, celemu NATO a hlavne USA. ukrajina je totiz strateny pripad a tam nema cenu nieco taketo vysvetlovat. Bohuzial neboli za diplomaticke riesenie predtym ani potom a ani teraz nie su. Podla Zelenskeho bude lepsim riesenim pokracovat dalej v plneni "vitazneho planu" az do posledneho ukrajinca a ked aj ten padne tak potom sa az Zelensky rusom vzda


