a čo, ak je to naopak a v skutočnosti sa v tvojej osobe zlo snaží prezentovať, ako bojovník proti zlu?
a čo, ak je to naopak a v skutočnosti sa v tvojej osobe zlo snaží prezentovať, ako bojovník proti zlu?
ešte by si mala do tímu pribrať aj Vasila Mohoritu a kruh sa uzavrie :DDDD
a tebe kto natlačil do hlavy, že sú to bludy???
no super, takže bývalý komunistický poskok bude poradcom pre vnútornú politiku novej, vrajliberálnej prezidentky??? To nemá chyby :DDDDD
milý Simon, prečo tak radi ty a tvoji kamaráti radíte Smeru, čo má robiť? Nechajte to na nich, oni majú o politike omnoho lepšie vedomosti, než vy a určite vedia aj veci, o ktorých vy ani len netušíte
Z mojho pohľadu Smer urobil dve zásadné politické chyby:
1. dovolil, aby si poniektorí "politici" robili kampaň na školách a tým porušovali zákon. Ešte by dokázal akceptovať kampaň na VŠ )aj keď aj tá je protizákonná), ale robenie kampane na stredných a dokonca základných školách, to už je silne cez čiaru a výsledky sa ukazujú práve v tých voľbách, ktoré ty spomínaš
2. dovolil, aby tak zosilnelo liberálkovské krídlo v strane
To sú dve zásadné chyby, ktoré Fico a spol. urobili, ale tie chyby sa týkajú aj SNS a Most-Híd, ktorí sú súčasťou koalície
neboj, Viskupič s Čaputovou to vyriešia aj za teba :DDDD
oslovenie súdruh tu najviac používaš ty. Žeby sila zvyku z čias minulých?
takto to robievaš ty? Pýtaš sa zrkadielka? A čo ti povedalo? Že najkrajšia je aj tak Snehulienka? :DDDD
človeče, každý tvoj príspevok je doslova "perla ducha" Aj po sebe prečítaš, čo napíšeš??? Za každú cenu sa snažíš byť vtipný, ale vždy to dopadne tak, že skor zhodíš sá seba :DDDD
no nehovor, takže také SaS je podľa teba tvrdá ľavica? :DDDD
to vieš, najlepšia zábava je, keď zmagorenec píše o inom, že je zmagorený :DDDD
ale nehovor. Na toto si prišiel ako? Nebudeš ty nakoniec nejaký ďalší Emilko Hodál? Aj on mal podobný štýl myslenia
Mimochodom, nože sa priznaj, koľko nickov používaš ty? :DDDD
ty si celkom zábavný, najprv napíšeš nezmysel, potom to ešte zabiješ nejakým Bardejovským antismetiarom a potom nedokážeš pochopiť sarkastickú poznámku, ale vypisuješ tu niečo o nejakom mojom primitivizme :DDDD
Ty vieš človeka pobaviť :DDDD
síce neviem, kto je ten Bardejovský antismetiar (nebudeš ty ten pobirmovaný?), ale musím s tebou súhlasiť, že schopnosť mojho primitívneho chápania skutočne nie je tak nízka, by toto dokázala pochopiť. Na toto treba iné mysliteľské kádre :DDDD
skutočne? Hlavne, že píšeš o nejakom Bardejovskom antismetiarovi :DDDDD
ak toto rastie na Slovensku, už sa nedivím, že sú výsledky posledných volieb také, aké sú...
Skús si sám vysvetliť ,prečo dovolíš urážajúcim aby ťa urazili!!!!
Bez fotky bigman333
6445509 dnes
09:38 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
tak teraz si napísal priam filozoficko múdry príspevok... priam skvost liberálkovskej logiky, skutočne
Takže, potom vlastne by si sa mal v týchto intenciách spýtať aj obete vraha, prečo dovolila vrahovi, aby ju zavraždil...
PANEBOŽE, AJ TOTO RASTIE NA TOM NAŠOM SLOVENSKU???
napísal si dlhý príspevok s nulovou vypovedacou hodnotou...prečo sa ty, ako luterán/evanjelik montuješ do záležitostí katolíckej cirkvi???
Alebo si vari bol účastný tejto udalosti a tak máš informácie z prvej ruky?
vyzerá to, že admin, ktorý má dnes službu, bude asi silne zaujatý, nakoľko i okamžite zmazal príspevok, ktorým som reagoval na Luterán a kde som sa ho spýtal, ako sa može Luterán/evanjelik miešať do výsostných záležitostí katolíckej cirkvi...
TAKŽE UŽ ANI TOTO SA NEMOŽE, PÁN/PANI ADMIN? JE VARI UŽ AJ TOTO NESLUŠNÉ???
Odporúčame