stále čakám, až napíšeš, čo to meritum veci je, ale namiesto toho len napádaš. A potom, že kto je troll :DDD
stále čakám, až napíšeš, čo to meritum veci je, ale namiesto toho len napádaš. A potom, že kto je troll :DDD
kde si vyčítal, žeby som písal, že TEBA niekto urazil? Máš problém s čítaním? Zver sa odborníkom, oni ti pomožu
takže nevieš....čo iné sa od teba dá čakať? Ale ty máš aspoň tú výhodu, že nič nehráš. Skoro,ako Matovič :DDD
no vidíš, a práve o to ide. Dzurinda porobil s tými reťazcami nepriestrelné zmluvy, podľa ktorých majú plno práv a fakticky nulové povinnosti. Keď príde niekto,kto to chce aspoň čiastočne zmeniť, hneď s tým máte problém
Prečo takto neprotestuješ proti dvojakým potravinám? Tým by si urobila oveľa viac úžitku
a aj vieš doložiť, že tebou spomínaní napádajú a urážajú spoludiskutujúcich tak,ako ty?
nehovor, že ty aj vieš, čo to je meritum veci :DDD
Skús dať defíniciu :DDD
konečne niečo rozumné. A teraz popros mamku,aby ťa pustila von, umy si zúbky a uši a bež na ten bycikel...a možeš sa popritom učiť aj nové cudzie slová zo slovenského jazyka
+++++++++
je to obyčajný troll, ktorý namiesto písania k meritu veci, iba napáda každého okolo seba
a sú indivíduá, ktoré nepremýšľajú o merite veci,ale o tom, kto to predložil
no vidíš, tak tu nerieš vlastnú zdravotnú kartu hlavne skľudni hormón, aby ti nepukla žilka
pozerám, že tebe nejako až mimoriadne záleží na tom, aby tu:
1.Američania mali legálnu základňu (lebo o toto tu skutočne ide)
2.reťazce tu mali zlatú baňu, bez toho aby na tom profitovalo Slovensko a jeho občania
Tak ešte napíš, že je správne, že tu máme menej kvalitné a drahšie potraviny,ako v Nemecku, a že naši ľudia nemajú právo štrajkovať za zvýšenie miezd, ako je pre tú vašu troliu školu normálne, a budeme to mať všetko pohromade
tebe v tej Canada nejako záleží na tom, kto bude na Slovensku prezidentom. Nemal by si sa skor zaujímať o predstaviteľov Canada?
no vidíš, a o Kisku za 5 rokov nik ani len nezavadil a predsa ho vychvaľujete do nebies :DDD
nabifľovaný ďakovný prejav, čítaný z papiera má byť dokazom jej skvelej angličtiny? Veeeeľmi slabúčky argument
Videl som rozhovor Zemana (ktorý je vami tak nenávidený), v ktorom síce rozprával angličtinou s veľmi zlou výslovnosťou,ale bez papiera. To je pre mňa známka, že je si v tej reči istý, aj keď má zlú výslovnosť
popremýšľaj a pri tvojej inteligencii na to určite prídeš :DDDD
ty si zase nepochopil, krátky text?
Odporúčame