on a z Ostravy? Ona je na Slovensku osada s názvom Ostrava? :DDD
on a z Ostravy? Ona je na Slovensku osada s názvom Ostrava? :DDD
ja som ju u teba našiel tu
Ona si vypisuje nezmysli
To ani nevieš nájsť hrúbku vo svojom texte? A teraz daj, kde si našiel takúto hrúbku v tom :DDD
kdeže si to našiel u mňa pravopisnú hrúbku? Vieš to konkretizovať?
no vidíš, a ona za pár mesiacov Fica úspešne dobehla...
takže výraz červenohnedá lúza je podľa teba v poriadku???
Takže tým nehádžeš špinu na spoludiskutujúcich,ale ak niekto napíše, že podvodne žiadal vratku DPH, čo jeho firma aj priznala a podvodne získal pozemok, o čom je rozsudok, tak je to hádzanie špiny na Kisku?
To je to tvoje, jedine správne chápanie?
Kto je potom tá lúza?
skutočne ynteligentná pripomienka, len neviem, prečo sa tomu hovorí debata. Ale,aby si neplačkal,ako Čaputová, tak sa opravím: teraz skús niečo napísať o Zetore :DDD
a ty s tým pravopisom si kde?
je vidieť, že sa skutočne vyznáš v myslení Britov. Skutočne
Moja skúsenosť s Britmi je taká, že i nevadilo, ak si s nimi nerozprával perfektnou angličtinou, dokonca ti radi pomohli,ak si robil chyby. Doležité pre nich bolo, že si sa snažil rozprávať po anglicky
To veľmi nekorešponduje s tým, čo si napísal. Asi si lepší Brit, než oni :DDDD
samozrejme, len neviem,aké svetové fórum to bolo pri rozhovore s novinárom BBC...vieš to vysvetliť?
jasné Stanko, a teraz porozprávaj niečo o Zetore :DDD
použil si nwsprávne slovo, namiesto nepadol napíš, nevyškriabal sa. Ty siuž totiž prerazil dno :DDDD
a zase nič... no čo už, nadávať vie,ale napísať niečo k veci a hlavne niečo inteligentné, to je pre teba neprekonateľný problém...
pre tunajšie čaputoovce len jedna malá pripomienka: k tomu, aby ľudia tú vašu ikonku nekritizovali stačí skutočne málo, nech prestane o sebe klamať a prisudzovať si, čo jej neprináleží
Aký problém by bol, keby povedala, že angličtinu neovláda na takej úrovni,aby v nej mohla v pohode komunikovať? Možno by si z nej ľudia chvíľu robili srandu, ale určite by kvitovali, že hovorí pravdu. Vari si nemyslela, že sa nepríde na skutočný stav jej znalostí tohto jazyka?
Lenže pani Čaputovej asi priznanie pravdy robí obrovský problém. Radšej bude plačkať, že nekorektná kampaň, že na ňu útočia a ubližujú jej. S týmto síce chvíľu bude určotú skupinu ľudí ohlúpovať, ale donekonečna to nepojde
ako krásne sa tu vyjadruješ o spoludiskutujúcich, že červenohnedá lúza...od obhajcu kamaráta kijevských banderovcov Kisku to skutočne sedí.... :DDDD
Stanko, Stanko, vážne nič nemusí?
čo má Putin spoločné s Čaputovou?
no vidíš, a Čaputovej čítanie ďakovného prejavu po odovzdaní Goldmanovej ceny tu dávate,ako dokaž, že po anglicky rozpráva perfektne :DDD
NajlepsíMinister, vidím, že sa od teba nedočkám definície pojmu meritum veci, ktoré si opísal odo mňa. Evidentne ani len netušíš, čo to je, lebo ty vieš iba nadávať a urážať
Dúfam, že už čoskoro bude prijatý zákon o diskutovaní iba pod vlastným menom. Potom takí,ako ty, budú mať utrum (vieš,čo toto slovo znamená? :D)
Tak si ešte chvíľku uživaj možnosť písať pod nickom :DDDD
pre debila každý debilom :DDD
Dokonca už aj kopíruješ aj s chybami. Mal by si začať zhlboka dýchať,aby ti nepukla žilka :DDDD
Odporúčame