skús čítať po sebe a ak máš aspoň štipku rozumu v tej guli na krku, pochopíš, ako sa tu zhadzuješ
skús čítať po sebe a ak máš aspoň štipku rozumu v tej guli na krku, pochopíš, ako sa tu zhadzuješ
práveže faktom je, že pre debila je každý debilom, takže takto sa bav doma s tými,čo ťa urobili
stále čakám, že konečne povieš, čo podľa teba je meritum veci,ale okrem nadávok si sa nezmohol na nič. Aj to ukazuje na tvoju mentálnu úroveň :DDDD
čítaš po sebe, čo píšeš? Ale čo už, pre debila,každý debilom :DDD
aj mamka Forresta Gumpa zvykla hovorievať, že pre debila je každý debilom. Ty si toho jasným príkladom, tak len pokračuj :DDD
aj mamka Forresta Gumpa zvykla hovorievať, že pre debila je každý debilom. Ty si dokazom toho, že mala pravdu. tak len pokračuj :DDD
takto ti to hovoria doma? :DDDD
aj mamka Forresta Gumpa zvykla hovorievať, že pre debila je každý debilom. Tak len pokračuj :DDD
aj mamka Forresta Gumpa zvykla hovorievať, že pre debila je každý debilom. Tak len pokračuj :DDD
aj mamka Forresta Gumpa zvykla hovorievať, že pre debila je každý debilom. Tak len pokračuj :DDD
čo by som písal? Teba admin prehliadnúť nemože, lebo takých,ako ty tu takmer niet :DDDD
omyl,do zrkadielka trollíš ty. Len pokračuj, admin ťa znovu po zásluhe odmení a znovu tu budeš vyplačkávať, že nespravodlivosť :DDDD
pozerám, že toto oslovenie si doma pravidelne vtĺkajú do hlavy. Asi je to to najmilšie, čo doma počuješ :DDDD
takto ťa oslovujú doma? Skús slušne a možme podebatovať, ale toto si nechaj na doma pre mamku a tatka
no vidíš, aký si ty jednoduchý... a potom, že prečo ťa admin pravidelne odmeňuje...
Odporúčame