a ty si na toto ako prišiel? Hovorili vám na občianskej náuke?
je zaujímavé čítať, čo tu teraz píšu naši opotrolli. Celé roky vlády Smeru vykrikujú spolu s Matovičom, Sulíkom a ďalšími podobnými tragédmi, aké sú u nás vysoké dane a odvody a ako je nutné ich znížiť, lebo ekonomika a ľudia.
Teraz sa koalícia rozhodla dane a odvody znížiť a znovu tu kvákajú, aké to je zlé, lebo to poškodí mestá a obce, lebo nebudú peniaze a podobne.
Vážení, chápem, že vaším zadaním je vždy a za každej situácie nadávať na koalíciu a hlavne na Smer, Fica, Danka,...ale mali by ste dodržovať určitú názorovú kontinuitu, lebo takto sami znevažujete svoje slová
Takisto si skúste urobiť rešerš pohybu daní a odvodov na Slovensku a na svoje zdesenie zistíte, že boli zvyšované vždy za vlády pravice. Tá totiž svoje reči o vysokých daniach a odvodoch myslí tak, že je potrebné ich znížiť iba firmám a bohatým, čo dokázala napríklad aj tým, že v minulosti zaviedli napríklad nulovú daň na dividendy...
to vážne? Čo povieš na rozsudky, ktorých súčasťou je tzv zákaz výkonu povolania/funkcie?
porozprávaj nám o tom, pupušíno. Nech vieme, čo sa rodí v tvojej makovičke :DDDD
a argumenty by neboli? Zatiaľ som od teba čítal iba bludy na úrovni Tódovej a Smatanu :DDD
daj ešte niečo z tých svojich bludov, na pobavenie. A potom možeš trebárs niečo o SME-Rodina, o kávičkách Sulíka s Kočnerom a podobne :DDD
chlapčok, skús si overiť, ako to v tých štátoch funguje a prečo práve v tebou menovaných štátoch sa majú rozne mafie tak dobre ;)
ty si to nepochopil, že? Skús popremýšľať...Našepkám ti: nemyslel som tým, že tie smsky neboli... :DDD
trollkovia a viete mi vymenovať aspoň jeden štát, v ktorom tá demokracie je a funguje? Skúste to...
Najprv nech si urobia poriadok doma a potom, nech idú niekomu riadiť. Moniku Beňovú veľmi nemusím, ale teraz musím súhlasiť s tým, čo povedala holandskej poslaneckej aktivistke: doma majú dosť vlastných problémov s kriminalitou a korupciou, tak nech sa angažuje tam
Dobre si pamätáme, ako kedysi podobne vyzýval John Major vtedajšiu slovenskú vládu, aby riešila rómsku otázku a dával jej podobné premúdrelé rady,ako to má robiť
Potom sa Rómovia húfne vysťahovali do Británie a o pár rokov ten istý Major už pokorne žiadal našu vládu, aby sa POKÚSILA rišiť Rómsku otázku, a že ak bude potrebovať akúkoľvek pomoc, radi im pomožu...chlapec zistil ako to s tými Rómami je rýchlo zmenil rétoriku
Toto uznesenie a aj celá komisia je "prácou" Štefanca, ktorý rád urobí čokoľvek, čím by mohol Slovensku poškodiť. Slováci by na to mali pamätať pri nastávajúcich voľbách do Europarlamentu
Rusi vystavili stop Amerike a jej nohsledom v Sýrii a teraz je na rade Venezuela, ktorá je navyše od USA čo by kameňom dohodil :DDD
BRAVÓÓÓ RUSKO!!!!
žiadam pána, ktorý si kúpil post veľvyslanca na Slovensku, aby sa viac nesnažil takto verejne štvať slovenský národ proti inému slovanskému národu
Ak pán poslanec chce rozprávať o práve a spravodlivosti, nech nám porozpráva niečo o tom, na základe akého práva sú americké vojská na území Sýrie, prípadne ,aké veľké množstvo ZHN sa im podarilo nájsť na území Iraku a zakončiť to može napríklad tým,na základe akého práva rozhodli o bombardovaní Juhoslávie a následne na krádeži časti jej územia
Potom sa možme baviť o porušeniach zmlúv, dohod a ujednaní inými štátmi
najsmutnejšie na tom je, že tebou spomínaní politici a novinári mali už niekoľko dní po zverejnení vraždy jasno v tom, kto ju spáchal a robili všetko pre to,aby vyšetrovateľov navigovali týmto smerom
Len taká malá pripomoenka:
V prípade vyšetrovania vraždy Kuciaka až príliš často dochádza k úniku informácií. Nebude nakoniec cieľom týchto únikov spochybnenie týchto dokazov a tým následne aj zmarenie odsúdenia podozrivých?
Po tom, aké mená sa v tomto prípade objavujú, nebudem prekvapený, ak sa tak nakoniec stane. Veď taký Haščák má dostatok peňazí, aby si toto dokázal zaplatiť...
A Matovič takisto nie je chudobný...
plne súhlasím s tým, aby sa to vyšetrilo a vinníkov prísne potrestali. Problémom je, že na súde sa nemože použiť dokaz, ktorý bol získaný nezákonným sposobom. Takže týmto Matovič tieto dokazy znehodnotil. Žeby išlo práve o to?
otázka:
je normálne, ak si predseda parlamentu chodí pre rady ohľadne voľby Gen. prokurátora za závadovou osobou?
vážne? Ja si zase myslím, že ak sa Most dostane do budúceho parlamentu, znovu pojde do koalície so Smerom. Prečo? Lebo súčasná opozícia vládu nepostaví.
Prečo? Lebo sa nevedia dohodnúť už teraz
Prečo? Lebo každý z nich si myslí, že on je Spasiteľ
Prečo? Lebo trpia nedostatkom sebareflexie...
Ak by sa im aj nejakým zázrakom podarilo vládu zostaviť, dopadne, ako tá Radičovej...
Odporúčame