Igorko, mimo si tu ty. To ti ešte nepovedali?
Igorko, mimo si tu ty. To ti ešte nepovedali?
fuuuj, len to nie!!!!!
:DDDDD +++++++
Igorko, ty nečítaš po sebe, čo píšeš?
Ale,ak ma považuješ za Blahu, je to pre mňa uznaním, lebo to je vysoko vzdelaný človek, na rozdiel od teba, Igorko :DDD
bohužiaľ, sú aj takí, ktorí to takto neberú. Z toho sa potom regrutujú takí satirici Emilkovia
nehovor, podľa toho,ako tu trolluješ, ti to evidentne jedno nie je :DDD
Igorko, na viac sa nezmožeš? Toto je slabúčke :DDD
peklá tu rozpútava Tódová. To by si mal vedieť. Ale neboj, Čižnár už o tom vie. Ktovie, či aj tebe nepríde nejaké predvolanie :DDD
a čo povieš na smsky Haščáka s Kočnerom?
Ako inak si vysvetliť, že Sulíkove kávička, alebo Matovičove pokecy s Kočnerom doležité nie sú, ale smsky Šufliarskeho sa budú omieľať donekonečna?
A čo smsky Haščáka? Tie priamo hovorili o odj**aní človeka. Vari aj toto slúži na odvrátenie pozornosti od guru Haščáka?
Veď sú známe kšefty Matoviča s Pentou. Je toto jeho odvďačením sa výborný zisk z boznisi s Pentou?
už je jasné, prečo Lipšicovo stádo tak kvíkalo, keď časť prípadu vzali vyšetrovateľom vraždy Kuciaka. Báli sa toho, že sa nedostanú ku spisu. Zlou správou je, že sa ku veciam zo spisu dostávajú aj tak
Som presvedčený, že zverejnovaním skutočností zo spisu sledujú zámer do budúcna znemožniť vyšetrovanie vraždy a potrestanie vinníkov. Nakoniec, Lipšic to ukázal aj v prípade vraždy advokáta Valka, kedy sa najprv, ako minister promenádoval po mieste činu a nakoniec zastupoval vrahov...
Aj v tomto prípade platí, že nervozita určitých kruhov sa s postupom vyšetrovania zvyšuje.
Šufliarsky zrejme niekomu poriadne vadí, keď použili voči nemu nejaké smsky. Povedal by som, že aj toto potvrdzuje, že si evidentne robí svoju prácu veľmi dobre, keď sú z nej poniektorí nervózni
Sulíkovi sa už druhýkrát nepodarilo s pomocou Kočnera zvoliť toho správne gen. prokurátora a tak je potrebné súčasných prokurátov čo najviac znemožniť
si si istý, že je iba minulosť a nepokračovalo to do súčasnosti?
ty sa zastávaš toho, kto vyzýva na odstrel niekoho? Ty nie si špina?
no vidíš, a čo povieš na to, že Kiska najprv sníval, že bude ďalej prezidentom, potom už nie, potom nevedel, či ešte bude v politike, lebo rodina, teraz už zase chce byť v politike...
Čo ty na to?
bratislavského satirika a jeho kámošov a fanúšikov
čítal si poriadne čo ficofanúšik napísal? Kde píše že je pracujúcim dochodcom? Podľa toho, čo píše, to vyzerá, že o dochodok nepožiadal
To platí pre našich opotrollov na všetko, čo prijme koalícia v prospech obyvateľov, lebo ich zadaním nie je rozumne posudzovať realitu,ale vždy a za každú cenu nadávať
je zaujímavé čítať, čo tu teraz píšu naši opotrolli. Celé roky vlády Smeru vykrikujú spolu s Matovičom, Sulíkom a ďalšími podobnými tragédmi, aké sú u nás vysoké dane a odvody a ako je nutné ich znížiť, lebo ekonomika a ľudia.
Teraz sa koalícia rozhodla dane a odvody znížiť a znovu tu kvákajú, aké to je zlé, lebo to poškodí mestá a obce, lebo nebudú peniaze a podobne.
Vážení, chápem, že vaším zadaním je vždy a za každej situácie nadávať na koalíciu a hlavne na Smer, Fica, Danka,...ale mali by ste dodržovať určitú názorovú kontinuitu, lebo takto sami znevažujete svoje slová
Takisto si skúste urobiť rešerš pohybu daní a odvodov na Slovensku a na svoje zdesenie zistíte, že boli zvyšované vždy za vlády pravice. Tá totiž svoje reči o vysokých daniach a odvodoch myslí tak, že je potrebné ich znížiť iba firmám a bohatým, čo dokázala napríklad aj tým, že v minulosti zaviedli napríklad nulovú daň na dividendy...
to nie,ale tí, ktorí to hovoria majú na mysli nízke dane pre firmy a bohatých
Odporúčame