prázdne reči...
chlapčok, a ty si kde vyštudoval ekonomiku? Žeby ty si bol jedným z dvojice smutne známych paródií na ekonómov Mikloš alebo Kaník? Či dokonca sám Sulík?
nie, napríklad to, že Čaputová je skúsená advokátka :DDD
to odpovedáš sám sebe? :DDD
vážne? A v ktorej časti rozsudku to hovorí? Čo myslíš?
on to určite musí vedieť. Veď je hlavou tej mafie, ako to ukázal aj v prípade Francovho pozemku :DDD
z tvojej ťažko. Kde nič nie je, nič nenájdeš :DDDD
takže Smeráci,alebo 129 poslancov? Nevedel som, že SMER má 129 poslancov
Lipšic je birmovaný komunista? :DDD
chlapci, v pohode. My vieme, že vy ste naleteli už na onakvejšie nezmysly :DDD
nič si z toho nerob, ty si naletel už aj na oveľa väčšie nezmysly, ktoré ti natárali :DDD
chlapče zmagorený, ty si z Bardejova? Ty si vážne myslíš, že ak naletíš niekomu, tak je to prejav tvojej múdrosti?
Poviem ti novinu: Nie je. Je to iba prejav tvojej hlúposti :DDD
čo je to tá najvyššia prokuratúra? My máme nejakú nizku, potom strednú, vyššiu a najvyššiu prokuratúru?
Ešte si zabudol napísať, že Harabín preto vyhráva súdy, lebo sa delí so sudcami :DDDD
trollko,ako fanatik sa tu prejavuješ iba ty. Ostatní sa aspoň snažia ako-tak diskutovať ku téme, iba ty tu vypisuješ sfanatizované nezmysly. Daj pozor,aby ti nepukla žilka :DDD
kto sa mu vyhrážal? Fico? Šufliarsky?
možno práve preto kričí, lebo je naštvaný, že mu nik nevenuje pozornosť a až založí Kiska stranu, nedostane sa tento ani do parlamentu
takže ty si z Bardejova? Lebo jediný, koho tu všetci majú za debilka si ty, pupuš. Daj pozor,aby ti nepukla žilka :DDD
Odporúčame