a kto dal niekoho zabiť?
normálne celí ty. Nevedel som, že si smerák :DDD
ale no, Emilko. Ja predsa viem, že Matovič je king. Veď kto iný dokázal každý deň najazdiť stovky kilometrov? On je skoro,ako kamionista, len jazdí a jazdí a pritom ešte stíha opisovať prepisy smsiek :DDD
chlapci, radšej priznajte, že ste znovu nič nepochopili :DDDD
ako za Radičovej, dva roky a potom si skočia do vlasov :DDD
vyhrávate voľby a vo vláde je Fico, Danko a Bugár a Matovič so Sulíkom štekajú v priekope :DDDD
presne tak. A hlupáci na takýchto diskuziách im to žerú :DDD
nem hovor, ty níííňtelíídžentooo. To ti našepkala Tódová, alebo Kiska?
Emilko, skľudni hormon, NAKA už po tebe ide
ty píšeš z východu? Takže potom ťa tam asi tak oslovujú. Ale to nie je na východe bežné oslovenie. To je vyhradené iba pre excelentných hlupákov tvojho razenia :DDDD
Tvoja komunikácia je na úrovni Kisiakových obchodných partnerov z jeho pozemkových kšeftov :DDDD
jasné, nič také sa nestalo. Ani Sulík sa vlastne s Kočnerom nestretal, ani Haščák, proste nikto...Zaujímavé, že pritom si s ním všetci tykali :DDD
trollkovia, o páde Smeru tu vypisujete už minimálne rok a zatiaľ ich preferencie rastú...
presne tak. Smer je pre nich iba zámienka, ale tí hlupáci tu tomu veria, lebofico...
práve sa nám predstavuješ? Daj si pozor na nadávanie východniarom, aby ti v tej tvojej brááááátislááááve niekto nešliapol na otlak, lebo 2/3 Bratislavčanov sú z východu :DDD
aspoň tam zase bude niekto, na koho obmedzenosti sa budeme 5 rokov baviť :DDDD
jasné, a ešte aj Au.gustin, pobirmovaný, neprislo, odislo zaslo, doslo....aj caputovo, aj kiskovo a čo ešte?
Dajte ešte niečo na pobavenie a potom skúste aj začať premýšľať a písať niečo l veci, trollkovia :DDD
Odporúčame