čo má SMER s jej advokáciou?
čo má SMER s jej advokáciou?
myslíš aktivcov,ako Kiska, Kramár a im podobní?
kde mali novinári dokazy o telefonáte Fica s Vadalom a predsa si tomu veril?
nerozumieš tomu, oni sú bohatí, jedia dobre jedlo, chodia pekne oblečení...to je ich zmysel života. Čo na tom, že sú pre okolie neužitoční? Niektorí až škodliví?
a prežili to tí koncipienti?
máš to pomýlené, nenariekam. To je smiech nad somarinami,ktoré tu vypisuješ. Ty musíš byť hrozne neěťastná žena, keď tu každého, kto ti nevyhovuje, okamžite napádaš. Hovorí ti niečo nekonfliktná diskuzia? Ak nie,skús si to vygúgliť...
Ešte si zabudla, že som krepý :DDDD
čo máš proti Benčíkovi?
výborná analýza krytia Bašternákových zlodejín. Teraz skús to, kto kryl Kiskove zlodejiny...
ty máš nejaké dobré informácie. Nemožem sa k tomu vyjadriť, nepoznám jeho životnú cestu, ale rád sa nechám poučiť od odborníkov.
Ty si jeho poskok, že ho tak skvele poznáš?
nehovor, vážne? Ty si zase nepochopila moju iróniu, tak si takisto krepá? Na ženu ai ale mimoriadne agresívna, keď každý, kto ti nejde na notu, je hneď krepý. Mala by si s tým niečo robiť :DDDDD
ale ty prvý :DDDD
viem,ale bola by to sranda
ty už asi musíš mať doma Harabínove zobrané spisy :DDD
pri tomto zložení kandidátov mi je absolútne jedno, ktorý vyhrá, ale len preto,aby som počul ten nárek a výhovorky, budem rád,ak vyhrá Šefčovič :DDDDD
je to reálna myšlienka
:DDDD ++++++++
od teba som rozumnú odpoveď ani nečakal
ty ho poznáš už od jaslí?
ak z toho nevyžije, nech sa na to vykašle a ide kopať kanály. Vedel do čoho ide, tak čo to trepeš?
stačí porovnať diskuzie o Čaputovej s tou o Ficovom telefonáte a človek má pocit, že v tom čaputatíme sú v každom iní ľudia
Pri debate o Čaputovej, majú úplne jasno v tom, že Čaputová je svätá,ako ruža jeruzalémská a jasne nič neurobil, všetko je u nej úplne čistúčke. Darmo, že fakticky urobila krok,ako Kiska v prípade daní, kedy využil účinnú ľútosť. Ona zase sa dala vyškrtnúť zo zoznamu advokátov
V prípade Fica je samozrejme Fico vinný, aj keď nie sú žiadne dokazy o jeho vine, ale napísali to novinári, tak vinný musí byť
Nie je vám z toho nerovného prístupu zle?
Odporúčame