ktovie, možno aj C, ak veliteľka dá... :DDDD
ktovie, možno aj C, ak veliteľka dá... :DDDD
v karanténe,aby neprenášal nákazlivú chorobu s názvom glupota
trolle, počúval si včerajšiu tlačovku? Ak áno, tak iste vieš, že aj toto sa pripravuje
Ešte mi vyvsetli, že kto je povinný redkladať dokazy? Ten, kto niekoho obvini z nekalej činosti,ale obvinený? Čo myslíš, ty demokrat?
ty si tu stále? A vraj nie si za to platený? :DDD
Ale ak už tu tak aktívne trolluješ, dám ti otázku:
Ja poviem, že si vrah. Máš podľa zákona ty dodať dokazy, že nie si, alebo ja, že som? Čo myslíš?
keby informovali, bolo by všetko v poriadku. Oni ale dezinformujú a často aj klamú
veď ty tu poctivo chodíš trollovať odkedy začala kampaň. Čo máš dochodok z 2.piliera a tak si musíš takto privyrábať? :DDDD
spýtaj sa Holcovej. Ona síce nevie, v ktorom spise ten odposluch je,ale určite v nejakom bude...
daj pozor,aby ti tá tvoja žlč nenakvapkala do polievky. Mohlo by to mať pre teba fatálne následky :DDD
takým ako ty sa zase hovorí zarytý troll :DDD
Iba hlupák verí nepodloženým tvrdeniam. Kam sa zaradíš ty, je iba na tebe :DDD
Lipšic, ako minister:
-som za nulovú toleranciu voči vodičom, ktorí na prechode zrazia chodcov
Po svojej nehode už o tom nerozprával. Tak aké tisíce? Je rozdiel zraziť človeka a zraziť ho na prechode pre chodcov
tak teda čo robil, keď nevidel chodca? Vieš to upresniť? Alebo sa chodec Lipšicovi vrhol do cesty??
to je všetko, na čo sa zmožeš? To ťa v tej tvojej asociácii vyzbrojili chabými argumentami
Ešte zi zabudol, že som ruský agent
Že moj život je biedny a chudobný
Že takých,ako ja budete vešať
že...
Že...
.
.
.
.
.
ty si nepochopil tú iróniu? Nuž,ale od teba to čakať nemožem
Ja verím iba tomu, na čo mám dokazy.
Tebe stačí,ak ti to povie nejaký novinár. Čo tam po dokazoch?
Takže predložte vierohodné dokazy a ja budem prvý,kto povie, že Fico je mafián
Dovtedy pre mňa platí prezumpcia neviny. Tušíš, čo to je???
ja aj keď píšem rýchlo, tak určité pravidlá dodržujem
A teraz mi povedz, v čom som to tým zradcom Slovenska. Ak to dokážeš zosmoliť :DDD
Vari tým, že chcem od novinárov dokazy?
nehovor?
Máš to tak presne spočítané?
Skús nám teda popísať jeho profesný životopis za posledných 20 rokov :DDD
Takže teraz nie je šéfkou súdov Švecová,ale stále Harabín?
On šéfoval aj sudcovskej mafii na medzinárodno súde?
tak odrazu som ja zradca a ty ani nevieš, že to Slovensko sa píše s veľkým počiatočným písmenom?
Harabín vyberal sudcov na súdoch,ktorým šéfuje Švecová? Na toto si ako prišiel?
Vieš nám povedať niečo bližšie o tom,ako funguje výber sudcov na jednotlivé prípady?
Odporúčame