neprislo, stíhaš prepínať nicky?
neprislo, stíhaš prepínať nicky?
to bol aj medzinárdný súd. Aj tomu nik neverí?
Ty neveríš našim súdom pod vedením Kiskovej kamarátky Švecovej?
akurát, že Holcová stále nevie,ktorý je ten správny. Ale ona na to raz príde a vy jej musíte veriť,lebo ona má pravdu :DDD
Ako ľahko teba obalamutí :DDD
máš ešte niečo inteligentné, či neprislo? :DDD
hlavne povyhrával všetky súdne procesy,pupuš :DDD
nehovor,skutočne? Tak aj sudcovia medzinárodného súdu, ktorý takisto vyhral?
Ty po sebe aj čítaš,čo píšeš???
ty si evidentne nič nepochopil, že?
O vynášaní zo spisu hovorila predsa Holcová a tá talianská novniárka. Fico argumentuje vyjadrením slovenského prokurátora ktorý v Taliansku bol a spis videl
Takže slabý pokus. Skú nejaký iný. Máš druhú šancu. Ideš, trolle :DDD
tak,ako teraz útočia na Fica, kedysi útočili na Harabína
Harabín ich nechal, a až dozrel čas, dostali predvolánky na súd, kde mali tie svoje obvinenia dokladovať
Skončilo to tak, že ani takí úžasní právnici, advokáti a sudcovia,ako Lipšic a Švecová nevedeli nič zo svojich tvrdení dokázať a súdy poprehrávali, čím Harabínovi zabezpečili celkom slušné živobytie
Vidím to tak, že podobne to dopadne aj v prípade Fica
To zase potom bude liberálneho plaču :DDDD
to neviem, musíš sa spýtať Tódovej. Ona je na to expertka. Ona vie o únosoch do Vietnamu viac, než nemecké súdy :DDD
ja sa iba prisposobujem tebe,aby si to dokázal pochopiť,ale aj takto sa ti to veľmi nedarí. Ty potrebuješ iba krátke heslovité správy typu: Fico je zlodej...
Keby som použil vyššiu úroveň, tak nerozumieš ničomu
pre trollov neprislo,rekuhintam,valdis a ďalší:
V Taliansku už desaťročia prebieha boj medzi políciou a mafiou. Preto Taliani tých policajtov a prokurátorov, ktorých na tento boj vyčlenia, veľmi pozorne preverujú, ale zároveň títo ľudia sú aj výborne odmeňovaní
Vy si skutočne myslíte, že nejaký z prokurátorov, ktorý je členom takéhoto tímu, by vynášal skutočnosti zo spisu, na ktorom pracuje???
Vy si myslíte, že Taliani nemajú vypracovaný systém,ako takého človeka odhaliť?
Ak by už aj niekto z tímu chcel nejaké skutočnosti prezradiť, tak mafii,ale nie nejakej českej (ale ani talianskej) novinárke
Všetky vyšetrovania, ktoré sa týkajú členov mafie sa robia v absolútnom utajení
To nie je,ako na Slovensku,kde Lipšic tára o vyšetrovacom spise pred Tódovou a tá potom vypisuje nezmysly do novín...
Takže tie informácie,ktorým tak otrocky veríte, sú iba pre takých trollov,ako ste vy
dokazy trolle, dokazy. Zatiaľ len naprázdno drístate a potom hľadáte výhovorky
Keď Vadalu vyšetrujú za drogy, tak asi v akom spise to mohol ten prokurátor preverovať? Čo myslíš?
Lipšic už našiel nahrávku rozhovoru Harabina so Sadikim? Alebo ešte stále nevie, v ktorom spise je?
Smetiar si ty aj so svojími kámošmi. Aj ty si z tej Debatnej asociácie, ako ten (vraj) bohatý a spokojný študentík?
Úroveň toho, čo píšeš, by tomu napovedala
len ak tu budeš pašovať migrantov. Budeš?
:DDDD
A ty si čí inteligent? Alebo to ešte nevieš, ako Holcová nevie, v ktorom spise je ten odposluch? :DDDD
Holcová rozpráva,ako ten Amícky hovorca:
Odposluch existuje. Síce neviem, v ktorom spise,ale určite existuje,lebo ja to viem a vy mi to musíte veriť...
A ten, komu neprislo tomu aj verí :DDD
jasné,ale vy dokazy nemáte anemáte a nemáte,ale hovoríte iba pravdz a pravdu a pravdu
A veria tej vašej pravde iba somári a somári a somári :DDDD
tento Kočner je predsa "náš", tak musí byť dobrý...to je logika týchto liberálkov...
neboj,aj na to príde. Všetko chce svoj čas. Presne,ako v prípade Harabína a jeho údajného rozhovoru so Sadikim
Tam takisto Lipšic tvrdil, že majú odposluch, a nakoniec ho nevedeli doložiť
Odporúčame