mal si na ten byt zálusk?
mal si na ten byt zálusk?
máš problém s pochopením krátkeho textu?
myslíš, že koncipient nedostáva plat?
odkedy je Fico povinný sa vivyňovať?
Ale,ak si už taký múdry, tak skús ešte vysvetliť, ako može existovať odposluch, keď sa Taliani vo vyhlásení, ktoré vám Fico prečítal, jasne vyjadrili, že v roku 2012 Vadalu neodpočúvali?
Tak v akom spise chceš hľadať záznam z odpočúvania, ktoré neprebiehalo?
prosím ťa, neurážaj bjutysmysa otázkami, na ktoré nevie odpovedať
nedrístaj somariny a budeš mať kľud. Vieš ukázať, kde som ťa,ako píšeš, boľševicky urazil?
Alebo si vari,ako Čaputová, ktorá každú otázku, na ktorú nie je pripravená, považuje za osobný útok?
rekuhintam,
nevieš náhodou,ako sa vyjadril nemecký súd k účasti slovenskej vlády na únose Vietnamce z Nemecka?
skor novinári počítajú s tým, že až sa prevalí pravda, tak to bude dávno zabudnutá záležitosť
už ste zverejnili ten odposluch, ktorý vraj majú Taliani?
videl som na internete zaujímavé video zo Švédska.
Pýtal sa tam chlapík na ulici Švédov na ich názor na prijímanie migrantov.
Všetci jednoznačne súhlasili s prijímaním migrantov a jednoznačne súhlasne sa vyjadrovali o ich prijímaní do domovov
Potom priviedol nejakého Afričana s tým, že to je migrant a nutne potrebuje bývanie. Žiadal tých istých ľudí,aby ho vzali k sebe domov a poskytli mu bývanie a stravu.
Odrazu nik z nich nemohol, nemal čas, priestory a podobne
Dokonca neboli ani ochotní dať na seba kontakt pre prípadnú pomoc v budúcnosti
Toto je liberálkovská demokracia a ochota pomáhať. Všetci sú za prijímanie migrantov,ale tak, aby sa to netýkalo ich osobne
Zaujímala by ma odpoveď toho novinára, keby mu chceli nejakých migrantov nasťahovať k nemu domov
najviac ma zaujala jeho veta o obliekaní, ako opice. Ten chlapček sa asi veľmi do zrkadla nepozerá, že? :DDDD
vy, liberálkovia mi niekedy silne pripomínate Kiskových kámošov z mafie. Keď je dobre, ste kámoši a všetci sa poznáte a spolupracujete
Akonáhle je problém, nepoznáte nikto nikoho a nikto o nikom nič neviete :DDDD
anysta, prečo chceš po Fico,aby konal tak nezmyselne,ako to robia novinári a ty? On si najprv zozbiera podklady, dokazové materiály a potom budú lietať žaloby a trestné oznámenia. Presne, ako to robil Harabín, ktorý takto povyhrával desiatky súdov a zarobil státisíce euro
Už je načase prijať zákony, podľa ktorých budú musieť pisálkovia,ak niekoho obvinia, aj predložiť relevantné dokazy. Je nenormálne, ak si pisálek niečo vycucá z prsta a od toho, koho napadne potom chce,aby sa vyviňoval
To, čo predvádzali novinári na tej Ficovej tlačovke, bol vrchol hnusu
Je čas zaviesť aj do novinárskej práce nejaký,ako hovoria Česi, řád
potvrdil, že pokračuje vyšetrovanie čoho? Telefonátu,alebo Vadalu a jeho trestnej činnosti?
dokazy, trolle, dokazy. Zatiaľ nik nepredložil nič, len sprosté ohováranie
takže,ak klamú politici, tak možu aj novinári? Ak je zlodej pozemkov a DPHáčkar Kiska, tak to možme robiť všetci?
Máš veľmi pokrivenú logiku?
A príklady? Čo myslíš, ako to bolo pri únose Vietnamca, kedy aj nemecký súd nakoniec povedal, že nemá povedomie vedomej účasto slovenskej vlády na únose?
Čo myslíš, hovorili pravdu, keď spájali vládu s vraždou Kuciaka?
Čo myslíš, ak poviem, že si vrah, mám dokazy predložiť ja,alebo ty?
Čo myslíš, našli už tie Ficove účty na Belize?
to neviem, to je tvoja veliteľka, tak sa vyjadri
Odporúčame