superinvestigatívna novinárka Holcová:
Fico klame, lebo tá nahrávka nie je v tom spise, ako hovorí on, ale v inom. Síce neviem, v ktorom, ale je určite v inom, lebo mne to povedal výborný zdroj z prokuratúry a ten to musí vedieť...
Že vám to silne pripomína Tódovej tvrdenia pri vynášaní skutočností z vyšetrovacieho spisu z vyšetrovania vraždy Kuciaka? To je iba náhoda. To sa vám iba zdá, lebo to je v inom spise a nie v tom, ako sme to hovorili na začiatku... Síce nevieme, v ktorom, ale v inom určite
Presne podľa toho hovorcu US vlády, ktorý kedysi hovoril:
"my máme jasné dokazy o použití chem. zbraní Assadom, ale vám ich neukážeme, lebo nemožeme. Vy ale musíte veriť tomu, že my vieme, lebo my to vieme..."
To sú argumenty pre takých mysliteľov,ako pupuš, valdis a ďalší zo Slovenskej debatnej asociácie...

