čo to sa deje na tom Slovensku? Čo to tu stvárajú tí liberáli? Zavraždia novinára a človek, podozrivý z objednania vraždy si veselo smskuje s prokurátorom a spolumajiteľom jednej z najväčších československých spoločností a pritom im len tak medzi rečou napíše, že ide odj...č..áka...
Títo dvaja, členovia "elity" národa namiesto toho,aby okamžite kontaktovali Políciu a nahlásili prípravu trestného činu, ako im to ukladá zákon (čo by minimálne prokurátor mal vedieť), nechali si to pre seba a nenapadlo ich ísť na Políciu ani po tom, čo sa tá vražda prevalila
Po prezidentských voľbách ďalší príslušník "elity", tentokrát synáčik grafika slovenského média sa na FB výhráža tým, ktorí volili iných kandidátov, než víťazku
Tento synček z tzv. "lepšej" rodiny je zároveň študentom, Gymnázia, na ktoré vo veľkom chodia novinári z tzv.liberálnych médií, ale aj liberálni politici a admini smutne známej stránky Zomri, na rozne "prednášky"
Zároveň vo vedení tejto školy je manžel podpredsedníčky PS.

