tak by si to mal nahlásiť na Polícii, lebo inak kryješ páchateľov trestného činu, čo je takisto trestný čin
tak by si to mal nahlásiť na Polícii, lebo inak kryješ páchateľov trestného činu, čo je takisto trestný čin
a kedy ich nepodviedol?
spýtaj sa Kisku.On ich pozná zo svojích návštev v Kijeve
ty si myslíš, že Taliani nevedia, aký telefón majú odpočúvať? Toto je argument možno do diskuzie na SMEtisku
tak nebreš a nebudeš somárom
no, mal si mu ísť poradiť. mumkáčik :DDD
A ty si ako prišiel na to, že ho tam poslal Fico? Ty si už ako Kiska. Aj ten si myslí, že Fico riadi prokuratúru, Políciu, súdy a možno ešte aj svätého Petra
To, čo tu predvádzate, je už hotové zúfalstvo :DDD
ale to je tvoj kámoš :DDD
no vidíš a teraz ktorý odpočúvali?
pozbierajme a utekaj za vypchávačom, inteligente :DDD
argument jak sviňa Mal by si Fica žalovať. S týmto argumrentom ho určite odsúdia :DDD
ja? To je tvoj mokrý sen :DDD
jej, ty si taký chrumkavúčky, trollko :DDDD
Prokurátor ide do Talianska a hľadá v nesprávnom spise?
Prečo takto zo seba robíš somára? Stojí ti to za to? Ten prokurátor má oveľa viac rozumu,ako všetky tvoje nicky dohromady, aj s Farskou, Šeligom a Strakom
To neviem, keďže som pri tom nebol. Ty si tam bol? Ale ja som nepísal o Gorile,ale o Haščákovi, tak nezahováraj
vari si sa urazila, že teba odmietol?
pre "hiiinteligentov", ktorí sa tu snažili argumentovať, že Novocký hovoril o slovenskom vyšetrovacom spise. Zase ste zo seba urobili hlupákov...
Fico sa podľa vlastných slov obrátil na prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Novockého, ktorého požiadal podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám o poskytnutie záznamu zo služobnej cesty, ktorú absolvoval v talianskej Kalábrii. “Vo vzťahu k existencii priamych telefonických rozhovorov medzi Antoninom Vadalom a bývalým premiérom Robertom Ficom môžeme vyhlásiť, že v uvedenom trestnom spise sa nenachádza žiadny rozhovor z roku 2012 týkajúci sa/zahŕňajúci Antonina Vadalu,” uvádza sa v odpovedi prokurátora.
trole, práve že uviedla. Spýtaj sa Tódovej, ona ti to povie a nerob tu zo seba somára. Veď práve na základe jej tvrdenia dala naša ambasáda v Taliansku dotaz na tamojšiu prokuratúru, ktorá poslala túto odpoveď
Zjavne nevieš, čo píšeš :DDDD
to ale bude problém, lebo Sulík si tú voľbu už nebude mocť nechať schváliť svojím šéfom Kočnerom, keďže ten sedí v base
Odporúčame