a kde si to ich overuješ? Na Nku? A overil si si aj tie Čaputovej vedecké veľdiela?
a kde si to ich overuješ? Na Nku? A overil si si aj tie Čaputovej vedecké veľdiela?
tak nehuč, trolle :DDD
to takto oslovuješ toho v zrkadle? :DDD
ale veď jasné, jeo vlastne išli zničiť aj popradskí mafiáni, od ktorých za pár halierov kupoval pozemky. Jeho chce vždy každý iba zničiť, každý ho vydiera, nadáva mu a ktoviečo ešte
Chudáčik jeden ublížený :DDD
to rozpráva o tebe a pravdu :DDD
pupuš, a aj vieš doložiť, kde som ja tvrdil, že JOJku nepozerám?
Prečo tak sproste klameš? Nebudeš ty sám Kiska? Aspoň úrovňou klamstiev ho určite pripomínaš :DDD
ja viem, že ruky sa trasú Kiskovi, hehehehe
To tvoje vyjadrovanie je na úrovni jarovnickej osady...
tak počkaj, bol to článok,alebo blog???
Vieš,aký je v tom rozdiel? Čo myslíš? Aj na Pravde sú blogy, ktoré tu nemajú čo robiť, o SME a Nku ani nehovorím, stačia výplody Havrana
ukľudni sa,lebo ti pukne žilka
a čo Kiska? Ten vraj takisto bol celý život veriaci a iste aj birmovaný :DDD
na JOJke práve rozprávajú o Kiskovom rozlúčkovom turné a vraj si s Junckerom dali aj rozlúčkové vrúcne bozky :DDD
ako zúfalec sa prejavueš ty, pupuš :DDD
vari si mu tú priamu linku zabezpečoval, že si si taký istý,ale iba fabuluješ, ako Tódová?
poprmýšľaj a iste prídeš aj sám na správne odpovede. Ale našepkám ti: ktoré médiá neustále vyrábajú nové a nové kauzy, ktorá sa nakoniec ukážu,ako lož?
ak hľadáš trpáka, pozri do zrkadla :DDD
teda toľko sebakritiky.Kde sa to v tebe berie?
Trošková niekoho zavraždila? To som nevedel...
je načase im dať po prstoch
no teda, toľko pravdivej sebakritiky by som od teba nečakal
Odporúčame