a teraz daj niečo o demografickom zložení obyvateľov Havířova a potom možeš aj tú o tých úžasných dochodkoch Kysučanov :DDD
a teraz daj niečo o demografickom zložení obyvateľov Havířova a potom možeš aj tú o tých úžasných dochodkoch Kysučanov :DDD
spýtaj sa Haščáka, prečo neohlásil prípravu trestného činu, o ktorej sa dozvedel?
zjavne sa nepýtajú, prečo po tom, čo dostal tú smsku, neutekal na Políciu nahlásiť prípravu trestného činu,ako mu to prikazuje zákon
Ten Haščák si takisto týmto vyjadrením zavaril :DDD
a Matovič ten účet dodnes nenašiel a pritom vykrikoval, že pozná aj číslo tohto účtu, len dá Polícii možnosť to vyšetriť. Polícia nevyšetrila a on nič...Takže dríst v priamom prenose
trolle, to nie je odo mňa a Fica,ale od talianskej prokuratúry,alebo už neveríš ani jej? :DDDD
spýtaj sa Tódovej, ona vtedy o tom informoval. Ak ti chýbajú informácie, tak si ich doplň, lebo inak dopadneš, ako ten trpáčik lukasica
trolle, vyhľadaj si moj príspevok z času 18:09 a zistíš, že si iba napísal to, čo tam dal ja,len ty to dávaš,ako aargument proti Ficovi, pričom ti nedochádza, že tým potvrdzuješ, že to celé je vyfabrikované novinármi...
Taliansky prokurátor, citujem: "Čo hovorí premier Fico ma nezaujíma".
Taliansky prokurátor predsa nemôže počas vyšetrovania potvrdiť alebo vyvrátiť či majú nejaké dôkazy..
Bez fotky lukasica
6260530 dnes
19:16 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
tí kiskotrolli sú takí chrumkaví, keď trollujú a pritom nepremýšľajú, čo píšu... Talianska novinárka, ktorá vyšla s informáciou o telefonáte medzi Ficom a Vadalom tvrdila, že to je pravda, lebo jej to vraj potvrdila aj talianska prokuratúra
Fico si to na tej prokuratúre nechal vtedy overiť, čo potvrdili a toto stanovisko mu dali už vtedy. A ten troll, lukasica, to teraz vytiahne v snahe argumentovať, že Fico klame
Chlapček, zase si zaspal dobu a týmto si zároveň potvrdil, že tá novinárka zákonite musela klamať, keďže jej to vtedy prokuratúra NEMOHLA POTVRDIŤ!!!
Mimochodom, prekvapivá informácie pre trolla lukasica: dnes som tu o tom už raz písal, takže si pozadu, chlapče zmagorený :DDD
no vidíš, ako si práve potvrdil, že tá talianská novinárka vyslovene a sproste klamala, keď povedal, že jej potvrdila talianska prokuratúra
A ten trol pod tebou ti to ešte odkýval,ako baran
Chlapci, mali by ste premýšľať nad tým, čo píšete
teraz to kiskotrollom nevadí,ale keď tu boli nepodpísané články o Kiskových zlodejstvách, to bolo kvikotu...
ty si myslíš, že každý je,ako ty?
jasné chlapci a potom sa zobudíte a rúčky v nočníkoch že?
Vy si iba myslíte, akou že ste súčasťou tých mocných, keď im tu robíte užitočných id*otov :DDDD
tebe tá Trošková nejako nedá spať. Vari by si rád zaskočil?
doležité je,že to vieš ty. Teda, že veríš tomu, čo ti niekto povie, čo na tom, že nemá žiadny dokaz?
vari by si sa chcel nasťahovať miesto neho?
až budú na neho k dispozícii nejaké rozsudky, ako na Kisku, tak prosím. Dovtedy platí prezumpcia neviny, ale toto slovné spojenie ti nič nehovorí, že?
spýtaj sa jej, čo s tým otravuješ nás?
a čo dvojnásobné platy?
za šekely toho na Slovensku veľa nekúpiš :DDD
Odporúčame