ako sa vyberá tzv. liberálny kandidát na prezidenta? Najlepšie je, ak to bude pomerne neznámy človek, ktorý síce je relatívne úspešný, ale zase nie až tak veľmi. Plusom je, ak inteligenčne a hlavne komunikačne na tom nie je veľmi dobre a úplne super je, ak je v jeho CV niečo, čím sa dá tlačiť do kúta, prípadne aj vydierať
Tak to bolo v prípade slovenského Kisku, neskor českého Drahoša a teraz slovenského Mistríka a hlavne Čaputovej
Vždy sú to ľudia, za ktorých bude premýšľať niekto iný a oni budú iba vykonávať pokyny
K tomu sa pripoja servilní pisálkovia a užitoční id*oti v roznych debatách a hneď tu máme preferencie 52% po troch dňoch...


