nehovor. Skutočne? A máš aj nahrávku jeho rozhovoru so Sadikim?
bude zaujímavé sledovať, čo všetko vypadne z Kočnera, keď si chvíľu posedí v base, alebo ak zistí, že to bude navždy
Aj Černák po takomto poznaní začal rozprávať...
Byť Sulíkom, mám veľmi zlé sny
a to je presne dnešná doba. Dnes sa na históriu nielen zabúda, ale sa aj prekrúca podľa potreby. Napríklad o tom, ako nám Američania vraj pomáhali v Povstaní...
idiot si ty, ak tvrdíš, že Porošenko nie je banderovec. Ale súhlasím, že tie tvoje drísty mi vysvetľovať nemá zmysel, pretože to sú kecy pre primitívov, ktorí o histórii nevedia absolútne nič
Čo povieš na ten hákový kríž v tom kijevskom obchodnom dome? To je také slušnodemokratické, že?
dokážeš si spomenúť, čo vtedy písala?
Vieš si spomenúť, ako napádali Fica a vládu a vykrikovali o vládnej objednávke a ako okamžite žiadali odstúpenie vlády, lebo All for Jan?
Do toho sa po týždňovom váhaní na lyžovačke zapojil aj náš superzjednocujúci bojovník proti mafiánskemu štátu z Pionierskeho paláca, ktorý okamžite vedel, kto je vinníkom.
Samozrejme nemohol chýbať ani najdemokratickejší slovenský europoslanec Štefanec, ktorý ihneď zorganizoval rozhorčenú reakciu europarlamentu, ktorý vyslal inkvizitorsku komisiu poslancov na "umravnenie" mafiánskeho Slovenska...
Teraz očakávam od týchto exotov verejné ospravedlnenie slovenskej vláde a osobne Ficovi, z ktorého robili div nie vraha
Už tie Kočnerove stretávky s jeho pudlíkom Sulíkom ukazovali, že za jeho činnosťou bude niekto omnoho vplyvnejší. Len veľmi naivný človek mohol veriť tomu, že Kočner je skutočným hybateľom slovenskej politickej scény.
Ľudia, ktorí reálne rozhodujú o veciach sa len tak na verejnosti neprezentujú. Na toto majú svoje bábky. Preto som nikdy neveril, žeby bol Kočner tým, kto skutočne objednal túto vraždu, ako povodný zadávateľ
Nasvedčovali tomu aj konšpiračné snahy roznych pisálkov z plátkov, ktoré sa snažia tváriť, ako mienkotvorné, a pritom ich kupujú iba ich majitelia, ktorí ich následne poskytujú vo svojich firmách, ako voľne prístupné. Títo pisálkovia, na čele s Tódovou okamžite vedeli, odkiaľ fúka vietor a kto je za touto vraždou a ihneď aj rozbehli rozsiahlu mediálnu kampaň za "spravodlivé" vyšetrenie tejto vraždy. Takmer ihneď sa vyrojili aj slušní študentíci, ktorí, samozrejme čiste vo vlastnej réžii, okamžite zorganizovali celoslovenské protesty aj s potrebnými proprietami
celý vývoj kauzy okolo vyšetrovania tejto vraždy je veľmi zaujímavý. Až príliš podozrivé je angažovanie sa v tomto prípade pisálkov z Penťáckych konšpiračných plátkov SME a Denník N
Čomu a komu slúžilo vynášanie skutočností z vyšetrovacieho spisu Tódovou a Lipšicom? Pochybbujem, že malo slúžiť lepšiemu vyšetrovaniu a verejnosti už vobec nie. Skor to vidím na pomoc vinníkom a skutočným objednávateľom. Nakoniec, napovedá tomu aj novinárske tlačenie na nejakú imaginárnu taliansku stopu, ktorá sa nakoniec (aj v spolupráci s talianskymi vyšetrovateľmi) ukázala, ako klamlivý pokus odvisť vyšetrovateľov od skutočných vinníkov
Skutoční bábkovodiči sa určite neprezentujú na verejnosti, ako to robil Kočner, ale pekne v zákulisí ťahajú za nitky, a tí, čo sa prezentujú verejne (Kočner, Lipšic, Tódová, Kiska,...) im iba robia užitočných id*otov
Aj preto dúfam a verím, že policajti to teraz nevzdajú a pojdu viac do hĺbky tohto prípadu
je to na prd, že všetky tie vaše kecy o vražde na vládnu objednávku a talianskej stope, sa ukázali, ako podlá lož, že? Nepomohlo ani klamstvo talianskej pisálky o nejakom Ficovom telefonáte, ktorý vraj mala potvrdiť talianska pokuratúra
Na každé klamstvo sa skor či neskor príde, takže aj vám klepli po prstoch
on ale nemal na mysli TV reláciu Markízy, to si nepochopil?
preto bolo to Tódovej upriamovanie pozornosti verejnosti a nátlak na Políciu na vyšetrovanie imaginárnej talianskej stopy. Preto celá tá hystéria okolo fiktívnych kontaktov Fica s Vadalom
Presne, ako sa to snažia aj v prípade Gorila, kedy sa snažia verejnosť presvedčiť, že bola o SMERe a nie o opozícii
keďže ich zverejnená debata rozhodne nesplňovala znaky náhodného stretnutia, som presvedčený, takéto stretnutia boli aj pred týmto a aj po tomto. Skor to vidím tak, že pokračovali možno až do Kočnetovho zatknutia, aj keď s oveľa vyšším stupňom utajenia
celý vývoj kauzy okolo vyšetrovania tejto vraždy je veľmi zaujímavý. Až príliš podozrivé je angažovanie sa v tomto prípade pisálkov z Penťáckych konšpiračných plátkov SME a Denník N
Čomu a komu slúžilo vynášanie skutočností z vyšetrovacieho spisu Tódovou a Lipšicom? Pochybbujem, že malo slúžiť lepšiemu vyšetrovaniu a verejnosti už vobec nie. Skor to vidím na pomoc vinníkom a skutočným objednávateľom. Nakoniec, napovedá tomu aj novinárske tlačenie na nejakú imaginárnu taliansku stopu, ktorá sa nakoniec (aj v spolupráci s talianskymi vyšetrovateľmi) ukázala, ako klamlivý pokus odvisť vyšetrovateľov od skutočných vinníkov
Skutoční bábkovodiči sa určite neprezentujú na verejnosti, ako to robil Kočner, ale pekne v zákulisí ťahajú za nitky, a tí, čo sa prezentujú verejne (Kočner, Lipšic, Tódová, Kiska,...) im iba robia užitočných id*otov
Aj preto dúfam a verím, že policajti to teraz nevzdajú a pojdu viac do hĺbky tohto prípadu
nie, trasú sa penťáci, aj preto ten krik pisálkov z ich plátkov
čo vieš, možno toto je prvý stupienok k tomu, čo píšeš. Napovedá tomu aj zvýšená nervozita pisálkov z penťáckych plátkov
presne tak. Veď koľko kriku narobili, keď prišiel SMER s tým, že zdravotné poisťovne by nemali byť v súkromných rukách...
najväčšiu nočnú moru má teraz Sulík, keďže jeho šéfa obvinili. Komu bude podávať hlásenie, keď bude premiérom? A čo, ak po čase Kočner napodobní Černáka a začne rozprávať? Až potom budú nočné mory pre Sulíka a Haščáka...
a ty si bola pri tom, keď vznikol svet? A predsa v ňom žiješ. To, čo píšeš, je ťažká demagógia
tak, ako nič v živote nie je čierno-biele (to iba naši slušní študentíci sa o tom snažia presviedčať verejnosť), tak ani vtedajšie udalosti neboli iba čierne alebo iba biele
Tí, ktorí sa dnes snažia posudzovať a niekedy aj súdiť vtedajšie dianie, by si najprv mali vyskúšať, ako to je byť v takejto situácii, kedy išlo doslova o prežitie nielen národa, ale aj jednotlivcov
Odporúčame