čítajúc tvoje príspevky, jednoznačne dospievam k názoru, že ak niekto tupelom je, tak je to určite ten, kto píše pod nickom Player
čítajúc tvoje príspevky, jednoznačne dospievam k názoru, že ak niekto tupelom je, tak je to určite ten, kto píše pod nickom Player
neviem, o akej zlodejskej bande tu snívaš, ale čo viem je, že Eset, Penta a ďalší oligarchistickí zbohatlíci rozhodne Slovenskom nie sú a nebudú
nehovor, vážne? Vari sa mu vyhrážaš?
pupuš, len ty nikoho nepodporuj. Takto si tu podporoval Kisku. Vypisoval si o ňom úplne nezmysly a nakoniec má Kiska úspešne nakročené do basy
Vyzerá to tak, že ty nosíš svojím idolom smolu. Mali by si na teba dať pozor, aby nedopadli podobne, ako Kiska :DDDD
pupuš, ty si tu už básnil o mnohých veciach, hlavne čo sa týky padlého úžerníckeho anjela. Najprv si drístal o tom, ako znovu vyhrá prezidentské voľby, potom ako vyhrá parlamentné voľby a teraz zase toto
Doteraz sa ti zrútili všetky tvoje mokré sny a zrúti sa aj ten
Proste, ty tu len robíš komusi (komu asi?) užitočného idi.ota. Tvoja inteligencia je na úrovni Kisku. Tvoje argumenty sú ako okopírované nezmysly, ktoré na svoju obhajobu vypúšťa z úst Kiska. Až sa divím, ako on mohol úspešne ukončiť VŠ. Zrejme aj tu sa uplatnili tatkove kontakty a nik si nedovolil nedať skúšku synkovi komunistického inkvizítora a aktívnemu funkcionárovi SZM...
oni si strieľajú sami...sú to poväčšinou iba platení užitoční idi.oti, ktorí sa inak nevedia uživiť
je to na prd, keď je niekto úspešným človekom a ty iba úbohým trollom, ktorý robí niekomu užitočného idi.ota, že?
a čo Kiska, ktorý bol vychovaný komunistickým normalizátorom? Nehovor, že on bol disidentom :DDD
no vidíš, a taký Kiska verne slúžil komunistom, ako funkcionár SZM. Takisto aj ďalší "demokrat", Kramár
Službu Kiskovho tatka ani nemusíme spomínať. Ten pre komunistov robil viac, než od neho žiadali
Harabin nie je kresťan, ale bývalý komunista a keď máva národnou i kresťanskou zástavou, robí to z čisto prospechárskych dôvodov.
Repa, a čo Kiska? Aj ten vyhlasoval, že ich rodina bola odjakživa kresťanská. V jeho prípade to nevadí?
náš pupuš nás neprestáva baviť. Len mi tu normálne chýba. Už tu nebýva tak často
trollko, za komunistov bola kvalita čs.školstva omnoho vyššia, než dnes, tak o čom to splietaš? To skor dnes sa dá povedať, že ak tu vyrastie nejaká osobnosť, tak to nie je zásluhou dnešného systému, ale napriek nemu
no vidíš, a v prípade Fica ti stačí, aby si si niečo prečítal na Nočníku alebo SMEtisku a nepotrebuješ ani súdy a políciu...
nejaká novinárka vám napíše článok, že telefónoval s Vadalom, lebo to vraj potvrdila talianska prokuratúra a vy hneď trollujete, že spolupracuje s mafiou. Čo na tom, že následne prokuratúra vydá vyhlásenie, že v "živom" prípade nevydáva žiadne informácie? Pre vás je článok pochybnej novinárky viac, než polícia a súdy
ty si ten článok vobec čítal? Alebo vari máš problém pochopiť aj takýto krátk článok? V prípade Kisku, keď sa sudca vyjadril v rozsudku, že súd nemá dokázané, že by Kiska nekonal v dobrej viere, ste to brali, ako jasný dokaz toho, že Kiska bol takisto podvedený.
Ak ale NEMECKÝ súd konštatuje, citujem:
Senát nemá vedomosť o tom, že by slovenská vláda vedela o skutočnom účele letu,“ píše sa v rozsudku
je to pre teba jasný dokaz, že sa vláda vedome podieľala na únose...
Máš zaujímavú logiku myslenia, skutočne. Vždy premýšľaš iba tak, ako ti to momentálne vyhovuje...
ak máš dokazy, že Fico "okrádal občanov roky",ako píšeš, prečo nepodáš trestné oznámenie? Vie o tom, že ak máš informácie, že niekto porušuje zákon, si povinný to ohlásiť, inak sa vystavuješ trestnému stíhaniu?
takže by Pellegrín mal situáciu ešte viac hrotiť?
Odporúčame