to vieš, že ho kryje polícia a prokuratúra. Takí mudrci, ako ty dokonca tvrdia, že chce ujsť na ÚS, aby ho chánila imunita. Len neviem, akú imunitu sudcovia ÚS majú...
to vieš, že ho kryje polícia a prokuratúra. Takí mudrci, ako ty dokonca tvrdia, že chce ujsť na ÚS, aby ho chánila imunita. Len neviem, akú imunitu sudcovia ÚS majú...
o akom monopole na pravdu to melieš? Doteraz všetko, čo Fico na Kisku povedal, potvrdil buď súd v Poprade, alebo vyšetrovatelia. Taak o čom to melieš?
Skor sa tu snažia, ako jediní majitelia pravdy vystupovať konšpirátori z plátkov Aktuality. sk SME a Denník N, pričom sa s nejakými dokazmi ani len neunúvajú, lebo očakávajú, že ľudia sú rovnaké ovce, ako ty a všetko im zožerú
Tak kto je tá podarená skupinka?
prosím ťa, to chceš tvrdiť, že Kiskovi nebolo podozrivé, že kupuje za pár halierov pozemok od človeka, o ktorom celý Poprad vedel, že spolupracuje s mafiánmi?
Veď Kiska o sebe tvrdil, že je úspešným obchodníkom s pozemkami. Tak chceš tvrdiť, že toto by si neoveril?
Kiska si bol pozemok obhliadnuť ešte pred tým, než boli urobené tie podvodné prevody, tak o čom tu melieš?
Už len to, že kúpil lukratívny pozemok v Tatrách za 3sk/m2 mu muselo byť podozrivé
Predpokladám, že sa ešte toho prevalí ešte viac
no, neviem.
Kto tvrdil, že Franc je darebácky majiteľ?
Kto tvrdil, že pri podvodnom nákupe pozemku bol podvedený?
Kto tvrdil, že predávajúceho pozemku ani nepoznal a pritom si tykali?
Kto tvrdil, že si kampaň financoval sám?
Kto tvrdil, že KTAG nerobila daňové podvody?
Kto podvodne založil banke cudzí penzión?
Kto tvrdil, že za vraždou Kuciaka je vláda?
Kto tvrdil, bez dokazu, že Fico prikázal obviniť konateľa jeho firmy?
Kto sa snaží vytvoriť dojem, že mu všetci a hlavne Fico ubližujú a pritom on sám urobil daňové podvody?
Tak kto je tu klamár?
Kde som napísal, že rozhodnutia súdov sú konšpiračné? Konšpiračný je ten plátok, ktorý sa tu snažíš kopírovať.
A rozhodnutia súdov? Zatiaľ som nevidel žiadny, ktorý by povedal, že Kiska bol v práve. Vždy to bolo tak, že buď získal pozemok neoprávnene, alebo že jeho firmy používali úžernícke úroky
kde to tvrdí? Ty si mal pri čítaní rozsudku vidiny?
prečo tu pastuješ nejaké výplody konšpiračných plátkov, ktoré majú nulovú čítanosť a relevanciu na úrovni Deža z Jarovníckej osady?
kopať do nuly? Veď to on sa snaží ešte okolo seba kopať
ani neviem, kto sú TÝ antismeráckY, ale ty už radšej nemysli. Veľmi sa ti to nedarí
vy si vážne myslíte, že to je koleso šťastia? No teda...
toto ste pred pár dňami písali o Mistríkovi :DDD
vážne? Rozhodne vás nie je väčšina. To len dvaja-traja trolli používajú viacero nickov a tak sa snažia vytvárať dojem, že ich je plno
Ale nakoniec, čo iné viete, než nadávať? Presne, ako váš spadnutý anjel, ktorý nadával na Fica, nadával na Franca a bude nadávať na každého, kto o ňom povie pravdu
To je také mafiánske :DDD
aj Kiska o sebe rozprával, že je onchodník s nehnuteľnosťami a nakoniec sa z toho vykľuli podvodné nákupy cudzích pozemkov a založenie cudzieho penziónu v banke...
Tak čo je lepšie? Keď niekomu skrachuje firma, alebo ak je niekto dokázateľnym pozemkovým podvodníkom?
je úsmevné sledovať, ako sa modrohnedí kiskotrolli snažia silou-mocou chrániť svojho padnutého anjela. V záujme jeho ochrany sú ochotní kohokoľvek pobviňovať zo všetkého možného. Čo na tom, že na svoje drísty nemajú žiadne dokazy?
Najviac človeka pobaví,keď obdivovatelia večne ožratého Kordu a milovníka krabicového vína Schutza idú rozprávať, aký je Fico alkoholik.
Nuž ja neviem, či je alkoholik, keďže s ním netrávim dni, ale čo viem je, že ho ešte nik neobvinil z ogrcania vládneho špeciálu...
jasné, a čo jeho minuloročný prudký nárast príjmu? žeby mu niekto "presunul" financie,ktoré neskor vydával za vlastné?
Aj Kiska si vraj kampaň financoval z vlastného a nakoniec sa zistilo, že mu pred kampaňou prišli financie z Talianska a kampaň financoval cez svoju firmu
to iba Sulík chodil pre príkazy za Kočnerom. Dokonca mu aj podával hlásenia
Odporúčame