kdeže si vyčítal, že ja ho chválim? Zase vidíš fatamorgánu?
kdeže si vyčítal, že ja ho chválim? Zase vidíš fatamorgánu?
Fico alebo nejaká jeho firma sú vyšetrovaní políciou?
ale tvoju otázku otočím:
vieš nám dať zoznam záslužných štátnických skutkov a významných štátnických návštev Kisku, ktorými by urobil niečo zásužné pre Slovensko a Slovákov, počas jeho pontifikátu?
Máš zoznam podnikateľov, ktorí s Kiskom cestovali na jeho zahraničné služobné cesty, ako je to vo svete úplne bežné, a prípadne zoznam významných obchodov, ktoré títo podnikatelia na takýchto zahranočných cestách urobili?
načo tu dávať nejaké zoznamy? Stačí, ak tu bude kolovať zoznam Kiskom ukradnutých tatranských pozemkov a odmena, ktorú mu za jeho zásužnú celoživotú činnosť vymeria príslušný súd
Kiska aj po skončení pontifikátu bude mať nárok na kanceláriu, auto so šoférom a ochranku
Až ho odsúdia a kanceláriu dostane v Leopoldove, bude tam mať osobnú ochranku z Úradu na ochranu ústavných činiteľov?
ako to potom bude s ochrankou? Bude s ním štátom platená ochranka aj v cele?
gay Pridy ti nevadia a to, že vraj je Pellegríni gay ti odrazu vadí? Keby bol v SaS alebo v OĽANO, to by bolo v poriadku, že?
Ste vy len debokrati
takže, ak v pofidérnom prieskume ešte pofidérnejšieho plátku povedia, že 34% ľudí chce,aby Kiska zostal v politike, je to podľa teba 34%-ná podpora Kisku? Zaujímavá logika. Čo myslíš, koľko z nich by Kisku aj volilo?
Kiska je najobľúbenejším politikom? To je asi taká pravda, ako 52%-né preferencie Čaputovej
ten, kto je podozrivý z daňových podvodov, kto podvodne nadobudol cudzí pozemok, kto založil, riadil a neskor predal firmy, o ktorých súd rozhodol, že ich praktiky spĺňajú podmienky pre označenie, ako úžera, ide vyzývať premiéra, aby zaistil, aby polícia vyšetrila ničím nepodložené novinárske obvinenie iného politika?
Keby niekto podobným sposobom obvinil Kisku, to by bolo kriku z politicky motivovaného útoku...plakali by ešte aj na 5.Avenue...
To, čo predvádza Kiska v úrade prezidenta SR sme tu ešte nemali, a to jeho predchodcovia takisto neboli bohvieaké persóny na tomto poste
Slovensko ma jednoducho smolu na prezidentov, ale to, čo je v Pionierskom paláci, to je už hotové nešťastie a mám pocit, že niečo podobné tam niektoré médiá v rukách slovenských oligarchov, presadzujú znovu...
Pellegríny má pravdu, keď vyhlásil, že je potrebné, aby prezidentom sa stal človek, ktorý sa nebude musieť odnova učiť politike. Ako to potom dopadne, vidíme na príklade Kisku
aké lži rozširujú o Čaputovej otcovi? Vieš to upresniť?
pokiaľ som dobre počúval vtedajšiu tlačovku Kisku, tak sám ohlásil, že odteraz bude v jeho mene hovoriť iba Lipšic
Ale pozerám, že sa o Haščákovi vyjadruješ skoro až rodinne. Žeby nejaký bližší vzťah?
taianska prokuratúra vydala vyhlásenie, podľa ktorého sa prokuratúra nikdy nevyjadruje ku rozpracovaným prípadom, preto sa nikdy nevyjadrila ani v zmysle, že Fico s Vadalom telefonoval, ani v opačnom zmysle
Odkiaľ tá novinárka potom získala "vyjadrenie", na základe ktorého Fica obvinila?
Denník N túto konšpiračnú správu prevzal bez nejakého preverenia
Kto tu rozširuje neskutočné lži???
pán Marušiak, agentúry ešte majú nejaké meno???
Bezák sa musí odvďačiť za to, že ho kedysi liberáli podporovali v boji s cirkvou. Jasne tým ukazuje, akým bol on farárom :DDDD
neboj, Eset ku sčítaniu hlasov vraj nepustia. To je jasná záruka nestrannosti :DDD
fííha, tak agentúry už vedia aj výsledky 2.kola? A čo ak nakoniec do druhého kola postúpi Šefčovič s Harabínom? Aj v tomto prípade vyhrá Čaputová?
Nakoniec, načo nám sú voľby? Nech agentúry povedia, kto vyhrá a toho určíme za prezidenta...
takže, ak to robia Kiska, Dzurinda, Kukan,...je to v poriadku,ale ak to robí Harabín, je to odsúdeniahodné?
a teraz skús po slovensky, troll :DDD
Odporúčame