to píšeš o Kiskovi? Čo keby si namiesto vypisovania nezmyslov, svoj voľný čas radšej venoval štúdiu pravopisu?
to píšeš o Kiskovi? Čo keby si namiesto vypisovania nezmyslov, svoj voľný čas radšej venoval štúdiu pravopisu?
ty potrebuješ na pochopenie vecí pomoc od svojich predsedov? To si potom na tom biedne. Ale už sa nedivím somarinám,ktoré tu píšete
trollkovia, píše sa tu o tom, že poslanci hlasujú podľa svojho vedomia a svedomia, čo vy práve popierate, keď sa snažíte ovplyvňovať,ako majú hlasovať.
Takže,ako to je s porušovaním Ústavy pri voľbe sudcov ÚS?
Chápem, že vám ide o veľa, ale vždy je potreba konať v medziach zákona,ale toto vám nechutí
pupuš, trestné oznámenie si už podal? Alebo iba drístaš?
no vidíš, a ty sa stále bojíš podať na Fica trestné oznámenie :DDD
pod tými pohrobkami bývalého režimu myslíš Kisku, Kačšáka, Jakaboviča Tótha, Mazáka, Kresáka, Budaja (ŠTB) a ďalších superdemokratov?
Čo sa týka vzhrážok o povalení vlády, nebol to náhodou Sulík,ktorý povalil vládu,ktorej bol súčasťou?
no nehovor. Si ty ale mysliteľ. Len mi ešte povedz,ako sa hlasovalo pri voľbe sudcov ÚS doteraz?
To iba Sulík nechával označiť hlasovacie lístky pri voľbe gen. prokurátora,aby vedeli kto ako hlasoval. Demokrati :DDD
Prečo teraz sa tak opozícia dožadovala verejného hlasovania? Žeby preto,lebo doteraz bolo vždy verejné?
Sranda je s vami,ako sa úmorne snažíte veci prekrúcať vo svoj prospech
Nakoniec, stačí už len to, že sa tu niekto snaží ovplyvňovať poslancov pri slobodnom hlasovaní
chceš vari povedať, že ak sa doteraz hlasovalo tajne, tak sa porušovala Ústava? Nakoniec, porušením Ústavy je to, že niekto sa tu snaží ovplyvňovať poslancov pri ich hlasovaní
Čl. 73
(1) Národná rada Slovenskej republiky má 150 poslancov, ktorí sú volení na štyri roky.
(2) Poslanci sú zástupcovia občanov. Mandát vykonávajú osobne podľa svojho svedomia a presvedčenia a nie sú viazaní príkazmi.
študuj trollko,študuj
výborne, a teraz skús niečo o tom,ako sa zachoval Bugár za posledný rok pri sporoch s Kiskom, ako sa zachoval pri bezprecedentnom zrušení amnestií, ako sa zachoval pri porušení základných požiadavkov Novembra ohľadne sposobu hlasovania v parlamente
A potom nám povedz, či hlasoval s vládou
Takže ako to je s IQ brigádnikov od Tódovej a Kisku?
ale no, kto tu porušuje Ústavu vo veci sposobu voľby v parlamente? Alebo znovu budete vykrikovať, že vaše priestupky urobil niekto iný?
vážne? Odkedy?
nejaký si nervózny, truľko z Nka. Klídek,lebo ti pukne žilka. Tým skrachovancom,ktorého čaká smutná budúcnosť myslíš Kisku?. Potom súhlasím
A s tým mazaním, to že napíšeš, že sa niečo pripravuje je nič. Vy pripravujete už 10 rokov a stále je výsledok nula, nula nič. Len prázdne reči a skutek utek, lebo na skutek vám chýbajú gule
nedrístaj,ale podaj trestné oznámenie,lebo bez neho budeš navždy iba obyčajným drístošom bez gulí :DDD
oni všetci tí demokrati si Ústavu prisposobujú,ako to od nich žiadajú ich živitelia
trollkovia, ako dopadli tie tančeky slušne zmagorenej mládeže? Kdeže sú tie státisíce protestujúcich, o ktorých vtedy písali konšpiračné plátky SME, N, Aktuality?
takže nemáš na to gule. Ďakujem za odpoveď a teraz mlč a drž balónik, Riško :DDD
o akom plagátiku to snívaš? Plagátiky, balóniky a podobné iky sú vašou doménou
Stále tu básnite o zlodejovi Ficovi,ale trestné oznámenie podať, na to nemáte gule :DDDD
článok z apríla 2018? Niečo čerstvejšie by nebolo? Lebo vtedy ste sa vytešovali, že vraj SMER už končí, lebo má preferencie pod 20%. A potom prišiel šok,lebo preferencie SMERu začali rásť...
Takže znovu tu účelovo kopíruješ neaktuálne články a pritom si úplne mimo realitu
údajne, vraj, asi,...myslím,... :DDD
Odporúčame