daj ešte niečo na pobavenie, trollík
pritom jehovisti majú priamo zakázané sa akokoľvek politicky angažovať. Tento je ešte aj jehovistom nepodareným :DDD
len ty nikomu neraď, čo má robiť. Skor by som povedal že to, čo doporučuješ jemu, by si mal urobiť sám. Mňa by nebavilo trollovať za situácie, kedy sú bludy, ktoré vypisujem, pre 80% Slovákov vzduch. Iba človek mentálne pomalší bude neustále mlieť nezmysly aj vtedy, keď ho drvivá väčšina ľudí má za blázna, ako je to v tvojom prípade...
keď tí náckovia hlasovali s opozíciou, vtedy to bolo v poriadku? A čo povieš na stretávky Sulíka s Kotlebom pred voľbami? Takisto v poriadku? Vtedy bola spolupráca s fašistami v poriadku?
všetky tie "mimovládky", "neziskovky", "ludskoprávne organizácie" a podobní príživníci sa za posledných desať rokov tak sprofanovali, že za chvíľu budú v podvedomí ľudí na úrovni sprostých slov
Nemám problém s pomocou ľuďom, ktorí tú pomoc potrebujú, ale nesmie to byť formou násilnou a určite nie natrvalo. Veď napríklad v Nemecku alebo Francúzsku situácia vobec nenasvedčuje tomu, žeby tam tí "žiadatelia" prišli iba na dobu potrebnú na preklenutie ich ťaživej situácie, ako to hovorí Charta ľudskžch práv OSN. Veď už si tam zakladajú aj politické strany a vyslovujú požiadavky... To už s Chartou ľudských práv a slobod nemá nič spoločné
magorko, ty by si sa uživil ako bavič niekde na estráde. Daj ešte niečo na pobavenie
počúval si poriadne, čo ten chlapec tam rozpráva? Pochybujem, inak by si nenapísal tento "duchaplný" príspevok
on iba reaguje v tvojom štýle,kedy tu glorifikuje všetko americké a zhadzuješ to slovenské. To ti zjavne nechutí, ale čo už? Nie každý tu tie nezmysly,ktoré vypisuješ, nekriticky žerie
prečo má pýtať potrebné údaje odo mňa? Vari ja som šermoval s priemerným platom sestričiek? Alebo si napísal dríst a teraz nevieš, kam z konopí?
Nejako si sa vyhol odpovedi na moju otázku, či si zdravotná sestra v USA zarobí mesačne 10000 USD, lebo takto to podľa tvojho tvrdenia vychádza?
no nehovor, tak potom prečo sa neustále oni montujú do situácie na Slovensku? Ale pozerám, že som ti asi šľapol na kurie oko,lebo kvičíš, ako zasiahnutý elektrikou. Nuž, nie každý sa na nich pozerá so zbožnou úctou, ako ty
My, čo vieme používať aj vlastnú hlavu vidíme aj nedostatky a tých tam určite nie je málo. Tvrdím, že nebyť dvoch svetových vojen, tak USA sú chudobným zväzkom pár štátov.
a v Iraku majú ZHN, Asad je diktátor, ktorého v Sýrii nik nechce, Turecko je oáza demokracie a Saudská Arábia je vzorom dodržiavania ľudských práv...
Dokedy nás budú konfrontovať s takýmito indivíduami?
Mimochodom, aké práva majú migranti? Alebo vari nelegálne prekročenie hranice je už ľudským právom?
Od Javůrka sme tu mali aj onakvejšie nezmysly, tak prečo nie tento? Nakoniec, ak nemám argumenty, stačí použiť slová, ako vraj, údajne, asi, fašisti, Fico a úspech na slniečkovej scéne má zaručený a strieborniaky zarobené...
A gluptáci sa tu vytešujú, lebo znovu majú článok proti Ficovi a tak možu veselo trollovať. Čo na tom, že používajú slovné spojenia, ktorým sami vobec nerozumejú, ak napríklad neajký dodiak?
To je, ako troll cokohodotoho, ktorý neustále vypisuje, aký je Fico zlodej a mafián, ale na to, aby podal na neho trestné oznámenie, ešte nenabral odvahu
Toto sú naši slnkotrolli. Drístať pod ochranou monitora im ide. Ale to je asi tak všetko, čo dokážu...
aj si niekedy videl Fica ako advokáta, že to vieš tak výborne zhodnotiť? Alebo len si opísal od Tódovej, ktorá nevie ani vlastnú diplomku poriadne napísať?
čo oni vedia iné, ako nadávať a osočovať? To jediná vec, ktorou možu nahradzovať deficit vlastnej inteligencie. Aspoň si to myslia
no, od teba som tu zatiaľ nevidel žiadne duchaplné hodnotenie. Tvoj dríst o smeráckom pamflete (mal by si si naštudovať význam tohto pojmu), s duchaplnosťou rozhodne nemá nič spoločné
Odporúčame