ty si ale úžasný odborník na médiá a hlavne na Pravdu. Odkiaľ si nabral, že Pravda je Smerácky pamflet? Vážne si myslíš, že je v záujme českých senátorov, majiteľov Pravdy a len tak mimochodom tvrdých pravičiarov, aby ich médium bolo nejakým smeráckym pamafletom (ako veľký inteligent by si mal vedieť, že sa to píše s veľkými počiatočnými písmenami...)?
Ako poznám trebárs pána Valentu, tak o tom silne pochybujem, ale vám trollom vyhovuje nálepkovať, aj keď zo seba tým robíte somárov...


