hľadáš toho nazis na nesprávnej adrese. Skús pozrieť do Pionierského paláca. Tam iste uspeješ
hľadáš toho nazis na nesprávnej adrese. Skús pozrieť do Pionierského paláca. Tam iste uspeješ
naopak, to je ten Kiskov kámoš a Tódovej živiteľ
ty si znovu nepochopil, čo ovi napísal,ale napriek tomu máš nutkanie sa k tomu vyjadrovať?
Boooože.......kde vy, trollovia na tieto logické faily chodíte??? A ešte pri tom máte aj katastrofálny pravopis. Kde si chodil počas hodín slovenčiny?
žeby preto,lebo Kiska už dávno sprofanoval práve jeden zo základných pilierov štátu, prezidentský úrad a nikomu to nevadí???
koľko % prípadov z trestných súdov sa dostane na Ústavný? Si si istý, že ÚS rieši rozhodnutia Najvyššieho súdu v merite veci (výška trestu a podobne? Nie je to, že sa vyjadruje iba ku ústavnosti jeho postupu?
0
naša slávny opozícia práve poprela jednu z hlavných požiadaviek Novembra, a to tajné hlasovanie parlamentu a priblížila sa socialistickému parlamentu. Už chýba iba zdvihnutie ruky so straníckou knížkou v nej a návrat k dobám minulým bude dokonaný. V niekom sú staré časy asi poriadne zakorenené. Ale čo sa divíme, keď tí, ktorí s nimi narábajú, ako s marionetami (chlapci od Haščáka a Jakaboviča sú synkami bývalých komunistických pohlavárov a to včetne obyvateľa Pionierského paláca? Títo takéto maniere sali doma s materinským mliekom...
naša slávny opozícia práve poprela jednu z hlavných požiadaviek Novembra, a to tajné hlasovanie parlamentu a priblížila sa socialistickému parlamentu. Už chýba iba zdvihnutie ruky so straníckou knížkou v nej a návrat k dobám minulým bude dokonaný. V niekom sú staré časy asi poriadne zakorenené. Ale čo sa divíme, keď tí, ktorí s nimi narábajú, ako s marionetami (chlapci od Haščáka a Jakaboviča sú synkami bývalých komunistických pohlavárov a to včetne obyvateľa Pionierského paláca? Títo takéto maniere sali doma s materinským mliekom...
ááá, zobudil sa nám odborník na demografické zloženie Havířova :DDD
Tvoje písanie je ako komunikácie opozície: "chaoticky vypotím, čo ma momentálne napadlo, prípadne, čo mi v danú chvíľu vyhovuje a to bez nejakej kontinuity, o kvalite ani nehovoriac. Len keď ma je čo najviac počuť"...
ak sú takí slušní tak predsa to mali aj verejne ukázať. Lenže oni sú takí slušní, ako Kiska dobrý anjel
odrazu sa k nemu nehlásiš? Ty si ale kamarát
spýtaj sa toho mladého, ktorý sa tvári, že on organizuje protesty. Možno potom nebudeš za hlupáka
kde v zákulisí? Trebárs za tribúnou? Nepriznal sa vari Hríb, že s tými deťmi spolupracuje? Prečo znovu hlúpo klameš,ako Kiska v Poprade na súde?
tak si ich nechaj pre seba a neotravuj s tým okolie. Inak sa k tomu vyjdrovať budem
prečo nepodáš trestné oznámenie? Ak je pravda, čo tu vypisuješ, potom jednoznačne skončí v base, tak čo ti bráni podať trestné oznámenie?
ktorým ešte pred vraždou prišli na účet peniaze zo zahraničia? Vieš vysvetliť pojem apolitickosť?
to vieš, že apolitické združenie. Len prečo sa v zákulisí pohybujú indivíduá typu Hríb, Šimečka, Bútora,...?
Nezávislosť a apolitickosť ,ako vyšitá. Tomu už veríš iba ty
to máš veľmi nízke nároky na herecké výkony :DDD
no vidíš. Zase si raz niečo nepochopil,ale neustále to vypisuješ. To robia iba trubky,ako ty. Zamysli sa nad jeho výrokom a ak ho aj tak nepochopíš, požiadaj Kisku. On ti to určite vysvetlí, veď má skvelých poradcov
Prečo klameš? Kde a ako Polícia potvrdila, že Fico klame??? Aké trestné činy spáchal? Ak áno,prečo nepodáš trestné oznámenie?
Pupuš, ty si taký miestny pologramotný drístoš, ktorý nenávidí všetkých okolo seba. Nik ťa tu neberie vážne, podobne,ako tvojho milovanéno daňového a pozemkového podvodníka
Odporúčame