veľa po ňom chceš
veľa po ňom chceš
Róbert čaká na manuáy od Penty a ESETu? A na túto skvelú myšlienku si prišiel sám?
to je pre ňu ťažká otázka. Ona vie, že na vine je koalícia a viac ju nezaujíma, lebo tu by už musela premýšľať a to jej nevonia
čaká na manuál od Penty a ESETu
vážne? Takže, ak SaS má zdravotnícky program, ktorý pripravuje ďalšiu privatizáciu zdravotníctva, pričom v zdravotníctve už za Dzurindu najviac privatizovala Penta, tak vlastne tým podporuje SMER?
Máš zaujímavé myšlienkové pochody
Ešte povedz, že aj ESET je smerácky
odkedy je Penta smerácka?
oni zbožne čakajú na pokyny, ako sa majú vyjadrovať a koho a čo chváliť
pánboh ochraňuj Slovensko pred touto alternatívou
Čaputová je kandidátka, ktorá mi silne pripomína voľakedajšiu kandidatúru Vášáryovej. Čo slovo, to perla ducha
úroveň vyjadrovania Penťáckych trollov je na úrovni IQ tykve
naopak, prvoky odrazu žiadajú verejnú voľbu, lebo Haščák z Penty potrebuje mať veci pod kontrolou
naopak, skutočné jednobunkové tvory práve popierajú tajnú voľbu, ako jednu z hlavných požiadaviek Novembra.
Skutočným jednobunkovým tvorom vyhovuje tajná voľba iba ak je volené pomocou Sulíkom označených hlasovacích lístkov, ako počas voľby gen. prokurátora
čo chceš od potomkov komunistických normalizátorov?
vážne? Takže potom za Mečiarovej vlády, kedy celá opozícia počas nočného hlasovania paramentu na protest odišla zo sály, to bola takisto reakcia jednobunkových organizmov?
Alebo skor tí skutoční jednobunkovci berú obštrukciu,ako legálny postup len vtedy, ak to vyhovuje im, lebo nedokážu pochopiť, že aj ten druhý má rovnaké právo takto konať?
a neriešenie patovej situácie pri nezvolení sudcov ktorá može nastať aj za vojnového stavu...ked vystreklajú parlament napríklad...
myslíš, že počas vojny sa niekto stará o nejaký Ústavný súd? Vtedy nastupuje iné právo, kde ÚS veľa priestoru na činnosť nemá. To by si mal vedieť
to sú všetky argumenty, ku ktorým sa zmožeš?
neviem, ako ostatných, ale mňa tými nezmyslami, ktoré tu vypisujete, veľmi dobre bavíte. Ešte zoberte k sebe pupuša a zábava bude kompletná :DDD
vari nie je pravda, že Igorko tvrdil, že sú dohodnutí na nejakých kandidátoch?
nehovor. Vážne? No teda.... :DDD
naša opozícia má ku jednote tak ďaleko, ako k úradu pápeža. Ich trolli tu vypisujú o nejakom vládnom zlepenci, ale až by opozícia mala zložiť vládu, až potom by to bol skutočný zlepenec, ktorý by sa aj tak po roku-dvoch rozpadol
Odporúčame