už si na toho skrachovanca podal trestné oznámenie,alebo ešte stále iba táraš dve na tri?
už si na toho skrachovanca podal trestné oznámenie,alebo ešte stále iba táraš dve na tri?
a ešte sa vytešujú,akí sú frajeri :DDD
spýtaj sa Harabína. On ti to vysvetlí.
Aj v ČR si takí,ako ty mysleli, že prezident nemá takmer žiadne právomoci a potom s úžasom čumeli, čo s nimi stváral Zeman a museli priznať, že všetko robil v súlade so svojimi kompetenciami
veľký zakladateľ SaS a dnes (vraj a ešte aj údajne) nezávislý kandidát
vážne? Na základe čoho si k tejto hlbokej myšlienke dospel? Výsledky prieskumov totiž hovoria niečo iné
chápem, že to nie je to, na čo si zvyknutý od takých mysliteľov, ako Sulík, Matovič, Tódová, Smatana,.., ktorí mali problém riadne vyštudovať VŠ,ale mal by si snažiť premýšľať
Vieš aj podrobnejšie vysvetliť, čo je bludom na tvrdení, že tajné hlasovanie parlamentu bol jedným zo základných požiadavkov Novembra? Alebo, žeby si vtedy ešte ťahal káčera, tak o tom nič nevieš? Potom sa spýtaj tatka, on ti to iste rád vysvetlí
oni sú všetci superdemokrati. Teraz sa tak dovolávajú nejakej zákonnosti a spravodlivosti pri voľbe sudcov ÚS a sami pritom Ústavu porušujú minimálne v tej jej časti, ktorá hovorí, že poslanci NRSR hlasujp v súlade s vlastným svedomím a vedomím v TAJNOM HLASOVANÍ!!!!!!!!
Čo tam po nejakej Ústave, ak nám to teraz vyhovuje takto???
všetko, čo sa teraz deje bude mať s najväčšou pravdepodobnosťou za následok, že sa ľudia naštvú podobne, ako to urobili v prípade námestíčkových tančekov slušne zmagorenej mládeže, ktoré odignorovali.
Výsledkom može byť šok pre opozíciu v podobe prezidenta Harabína a jednofarebnej vláde SMERu
Tak len ďalej provokujte ľudí :DDDD
zaseknutý si tu ty, chlapče. Takže ešte raz: vieš nám povedať, ako v poslednej dobe hlasoval Most? A aby som ťa príliš nezaťažoval, skús začať trebárs poslednými dňami a povedz nám, ako pristúpil ku jednému zo základných požiadavkov Novembra, tajnému hlasovaniu poslancov parlamentu
trollko, skús nám povedať, ako za posledný rok hlasuje Most a potom popremýšľaj o tej tvojej väčšine
oni všetci tom vykrikujú už roky,lebo to napísal Smatana,ale nik z nich nemá gule podať trestné oznámenie, lebo vedia, že by neuspeli a riskovali by, následné žaloby s výsledkom,ako u Harabína, s ktorým prehrali už desiatky súdov
ty si prišiel odkiaľ? Si si istý, že si v obraze? A pochopil si vobec, čo som napísal? Čo myslíš,prečo odrazu opozícia tak volala po porušení jedného zo základných požiadavkov Novembra? Popremýšľaj a iste prídeš na niečo rozumné :DDDD
súhlasím, toto je fraška opozičného trápneho zlepenca v snahe dostať na ÚS persóny, ktoré v budúcnosti, aby sa Kiska nedostal do Leopoldova, kam podľa spravodlivosti patrí
A vedia to už aj deti ZŠ, len tebe to ešte stále uniká. Čím to bude?
a nepostupujú?
vláda nesie zodpovednosť za znefunkčnenie ÚS? A na túto kolosálnu somarinu si prišiel vlastnou hlavou. Takto možno budeš za hviezdu na Nku alebo SMEtisku,ale nie tu
Odkedy vláda volí sudcov ÚS? Čo myslíš, ty mysliteľ?
ty si znovu mimo? Kde ja spomínam nejakého hranola? Ale stále lepšie je zháňať peniaze vlstnou hlavou, než zakladať stranu za peniaze zo SUNu, že?
súhlasím. Aspoň by tu teraz neboli rozne Penty, JT, a podobne, kam sa ukryli pohrobkovia vtedajších komunistických análolezov a takisto by sme s najväčšou pravdepodobnosťou mali demokratickejšie prezidenta :DDD
žeby celá táto fraška mala za cieľ dosadiť na ÚS tie správne persóny, ktoré v budúcnosti zabránia, aby sa súčasný obyvateľ Pionierskeho paláca dostal tam, kam podľa spravodlivosti patrí.......do Leopoldova?
kto? Most-Híd?
to je všetko, na čo sa zmožeš? Slabúčke :DDD
Odporúčame