no ty si ten najskutočnejší expert s tými svojími nadávkami na každého naokolo. Ty chceš rozprávať o odbornej úrovni? Veď ty nemáš ani úroveň, nieto odbornosť. A o tvojej odvahe ani nehovoriac
Ale len píš,nech sa pobavím
no ty si ten najskutočnejší expert s tými svojími nadávkami na každého naokolo. Ty chceš rozprávať o odbornej úrovni? Veď ty nemáš ani úroveň, nieto odbornosť. A o tvojej odvahe ani nehovoriac
Ale len píš,nech sa pobavím
krásne si to popísal. Akurát, že tým odporuješ tomu, čo tu tvoji kámoši tak radi vypisujú
1.kde som ja napísal, že ÚS ovplyvní vyšetrovanie Kisku? Znovu mi podsúvaš, čo som nikdy nenapísal?
2.Kiska nekšeftuje s výberom sudcov ÚS? A čo jeho vyjadrenia, ktoré dával dávno pred tým,než bolo jasné,kto bude kandidovať? To nie je ovplyvňovanie výberu,ergo kšeftovanie?
3.s pozíciami sudcov ÚS tu kšeftuje každý. Dokonca ešte aj ty. Ako inak chceš vysvetliť, že do toho kecá každý, aj ten, kto tomu ani za mak nerozumie,ako tvoj kámoš čokoho, než ako kšeftovanie,alebo pokus o kšeftovanie?
4.čo z toho, čo som o Kiskovi napísal nie je pravda? Vieš to konkretizovať?
5.opozícii vyhovuje vyšetrovanie Kisku? Na toto si ako prišiel? Veď snáď okrem Sulíka s Matovičom, ho už všetci vidia,ako budúceho premiéra. Tak ako im može vyhovovať jeho vyšetrovanie?
Na záver: ak človek sleduje čo píšu tí, ktorí sa trasú z predstavy, že Fico bude premiérom/prezidentom/sudcom ÚS, musí sa smiať, ako si niekedy odporujete
pampersky je tvoja výbava, čo neustále dokazuješ :DDD
Takže ty už máš aj problém s čítaním? To vážne nie je dobré :DDD
takže, ako písal, zamieňaš trestné oznámenia s občiansko-právnym konaním. Veď to je predsa skoro úplne to isté, že? Asi ako hlasovanie poslancov podľa vlastného a svedomia na označených hlasovacích lístkoch...
aha, takže na neznámeho páchateľa...a čo tak niečo na konkrétnu osobu, ako je napríklad vyšetrovanie Kisku NAKA-ou?
Ono podať trestné oznámenie na neznámu osobu je úplne vágne. Aj na slušne zmagorenú mládež bolo podané tretsné oznámenie a nič...
Z toho všetké mi vychádza, že skor Kiska mal panicky strach z toho, že sa Fico dostane na ÚS, keďže Kiskovi hrozí obvinenie od NAKA
veď už prebieha vyšetrovanie NAKA a práve jeho výsledkov sa Kiska bojí
vyššie som ti uviedol. Na pozemkový podvod je rozhodnutie sudcu Radačovského, ktorý jasne povedal, že pozemok patrí naďalej pánu Francovi
Na úžeru máš niekoľko rozhodnutí súdov na Kiskove firmy
Na daňový podvod existuje účinná ľútosť jeho firmy KTAG
A teraz napíš niečo,ako písaval pupuš, že to nie Kiska,ale konatelia a účtovníci :DDD
vieš ich aj menovať? Alebo si pletieš trestné oznámenia s občiansko-právnym súdom?
právoplatne prehral súd o pozemok, ktorý nadobudol podvodne a o majiteľovi ktorého najprv rozprával,že ho nepozná, potom, že je to nedbalý vlastník a potom plakal, že vlastne to on je poškodený, keď miliónový pozemok kúpil za 17000...
Čo sa týka daňových podvodov, sami to priznali podaním účinnej ľútosti
Čo sa týka úžery, existuej niekoľko súdnych rozhodnutí na jeho firmy
Tým je povedané všetko
A teraz povedz, koľko podobných súdov prehral Fico?
zase rozprávaš sám na seba? Mal by si s tým niečo robiť,lebo to nie je dobre :DDD
tak len netáraj a podaj na toho skrachovanca trestné oznámenie. Alebo si ešte stále nenabral odvahu?
mne? Kto iba kokce, že ja,ja,ja a ešte ani nevypne Caps lock? Zase mi ideš podsúvať, čo sa tebe prisnilo,ako pri Kiskovi? Ty sa pasuješ za názorového oponenta? Veď ty ani nevieš, čo slovo oponent znamená
to je tá, ktorej súčasťou je tvoj idol z Pionierského paláca
prečo oslovuejš sám seba, keď odpisuješ mne? Vari len netrpíš nejakou duševnou poruchou? Potom to vysvetľuje, že jediné, na čo máš odvahu, je prázdne tliachanie spoza monitora
niečo inteligentnejšie nemáš? To je všetko,čo dokážeš?
popradská pozemková
tak počkaj, odíde preč,alebo bude kandidovať?
Ale áno, mám problém s tým,aby daňový a pozemkový podvodník a úžerník pripravoval zákony SR
pozri do zrkadla a tam uvidíš toho pravého dilinka. Ale ty sa bojíš aj vlastného tieňa, nieto ešte zrkadla :DDD
Ja síce žiadneho Mesiáša nemám,ale ak máš na mysli toho, na ktorého sa tak bojíš podať trestné oznámenie, tak toho sa už báť nemusíš. Veď je vraj skrachovanec :DDDD
a odkedy riešenie trestných oznámení je závislé na preberaní pošty tým, na koho sú podané? Nepletieš si náhodou trestné oznámenie a občiansko-právnu žalobu?
čas ukáže. Ja zase tvrdím, že to nebude Mistrík. Ten dopadne,ako v ČR Drahoš
tak potom prečo sa tak zubami-nehtami tlačí ďalej do politiky?
Odporúčame