každé hodnotenie rozumný človek robí na základe relavantných podkladov. Až bude Fico právoplatne odsúdený, alebo použije účinnú ľútosť (ktorá je priznaním viny), ako to bolo u Kisku, potom poviem: áno, je po podvodník. Pokiaľ sa tak nestalo, rešpektujem prezumpciu neviny, lebo ctím demokraciu
Ak ty ju nectíš, potom nemáš o demokracii ani šajnu
A k tomu kvikotu, stačil ten,keď Kiska prehral súd s pánom Francom. To bolo kvikotu,aký je Kiska chudáčik ublížený, akou je aj on obeťou podvodu a podobne...Čo by bolo,keby ho zavreli? To by ste z neho robili priam mučedníka...
Tak komu potom šibe?


