ak sa može za ekonomického experta vydávať Sulík, ktorý sa v Nemecku 2x pokúšal vyštudovať VŠ a vždy neúspešne, až nakoniec vyštudoval na Slovensku v čase, keď bol podnikateľom a mal za sebou peniaze svojho svokra, ak sa može za právnika vydávať Lipšic, ktorý najprv, ako minister si obhliadol miesto vraždy Valka a zoznámil sa s informáciami z vyšetrovania, aby nakoniec sa stal advokátom jeho vrahov (vtedy to zázračne mikomu nevadilo, že flagrantne zneužil právomoci, pritom, podľa mňa to bolo na odobratie licencie), prečo by sudcom ÚS nemohol byť Fico???


