naopak, zbláznil sa tvoj idol Matovič :DDD
naopak, zbláznil sa tvoj idol Matovič :DDD
zato vy, komplikovaní, ste až takí komplikovaní že nerozumiete ani sami sebe :DDDD
radšej budem označovaný za jednoduchého,ale budem používať vlastnú hlavu, než byť komplikovaný,ako ty a počúvať expertov,ako Tódová,ktorá vypracovala "diplomku" na úrovni dievčatka z materskej školy :DDDD
Kisiak nebude vyberať NIKOHO
je to pre nich ťažký šok. Po posledno prehlásení tej poslankyne už oslavovali, že im Fico nebude ohrozovať ich pochybné kšefty a ono odrazu prd...Aj preto teraz tie ich urážky na jej adresu...
opakuješ sa a to je obyčajne prejavom zúfalstva :DDD
je vidieť, že skutočne rozumieš problematike. Ale len pokračuj. Dobre nás bavíš
nekopíruj tu tento konšpiračný plátok, ktorý má čitateľnosť nula, nula, nič
len kvič,trollko, kvič. Každým kvikom dokazuješ správnosť tohto rozhodnutia a ani tvoj kvikot na tom nič nezmení. Nakoniec, ľudia svoj názor na vás jasne vyjadrili, keď sa slušne zmagorená mládež snažila robiť Majdany na námestiach. Už aj oni pochopili, že sú ľuďom iba pre srandu
no nehovor. A na toto si prišiel sám,alebo to práve napísala Tódová v Nočníku?
čím viac pištíš, tým viac dokazuješ správnosť tohto rozhodnutia
prečo by som mal hľadať? Napísal som vari,že takýto príspevok existuje? Ja ťa ku týmto dvom iba prirovnávam, ale je mi jasné, že pre teba je neprekonateľný problém pochopiť krátky písaný text
Pred časom sa tu jeden z vás sťažoval, že píšem príliš dlhé príspevky. Vraj,kto to má čítať... Nuž chápem, vy ste zvyknutý na krátke heslovité správy od géniov typu Tódová :DDDD
oproti takým expertom,ako Kiska,Matovič, Sulík, Mivko, Dostál,...určite
som si istý, že Kisiak nebude vyberať nikoho. Tak sa neutešuj, trollko
nie si ty ten študentík, vykrikujúci na námestí o veciach, o ktorých nemá ani šajnu? Inteligencia by tomu zodpovedala
no, od teba to fakt sedí. Iba ty, Mivko a Matovič. To je riadna sebranka :DDD
naposledy sa potvrdilo, že jedna popradská pijavica okrádala v Tatrách ľudí o pozemky a to v spojení s tamojšou mafiou.
ale tu kvičia podporovatelia nacizmu z radov kiskotrollov. Ale ak oni kvičia, je to znamenie, že sa stala dobrá vec. Preto je to pre väčšinu Slovenska, ktorá rozhodne nie je kiskoidná, výbornou správou
Teraz ešte Harabína do Pionierského paláca a debakel kiskoidov bude dokonaný a väčšina Slovákov bude spokojná :DDD
nie, popradský mafiánsky zlodej pozemkov konečne dostane po prstoch
trollko, Ústava (všimni si, že sa píše s veľkým počiatočným písmenom. Ani toto nevieš a ideš rozdávať rozumy...) bola znásilňovaná za posledných 30 rokov pravidelne. Je zaujímavé, že ak to robili "pravicoví" politici, vtedy vám to nevadilo. Teraz, keď nastala situácia, ktorá vám nevyhovuje, kvičíte, ako šteňatá. Som zvedavý, čo si vymyslíte, keby prezidentské voľby vyhral Harabín. Ani by som nebol prekvapený,keby ste potom žiadali sprofanovaný Západ, aby neuznal výsledok volieb...
To je vaša pokrivená predstava demokracie.
Neustále takto dokazujete, že ste ešte ani náhodou nedosiahli úroveň, pri ktorej sa človek može vyjadrovať ku stavu demokracie, pretože nemáte ani šajnu, čo to slovo znamená
len keď iným nadávajú. To je tá ich slušnosť...
Odporúčame