a čo keby si sa zobral a šiel tam, vybaviť si to s ním sám? Alebo ti k tomu vari chýba odvaha? Vy, trolli, sa vyznačujete tým, že pod ochranou klávesnice, ste tými najväčšími bojovníkmi, ale ísť reálne ukázať svoje hrdinstvo, to ani náhodou. Pred časom tu jeden taký vypisoval o tom, aký je Fico zlodej. Tak som sa ho spýtal, či už bol na neho podať trestné oznámenie. Na to už len koktal somariny, z ktorých bolo jasné, že na toto nemá gu*e... Takíto ste vy frajeri. Aj preto ste väčšine Slovákov na smiech


