Prečo klameš? Ak si vlastníkom auta, ktoré bolo predmetom trestnej činnosti, polícia ti ho bez milosti zhabe a ty možeš len žalovať toho, kto ťa podviedol. Takýchto prípadov poznám niekoľko.
Zaujíma ma, prečo sa takto nepostupuje aj pri pozemkocj
Prečo klameš? Ak si vlastníkom auta, ktoré bolo predmetom trestnej činnosti, polícia ti ho bez milosti zhabe a ty možeš len žalovať toho, kto ťa podviedol. Takýchto prípadov poznám niekoľko.
Zaujíma ma, prečo sa takto nepostupuje aj pri pozemkocj
Kiska možno je straka, ale národná ani náhodou, takže si znovu mimo realitu
ty si znovu nepochopil niečie vyjadrenie? Nakoniec, nič nové u teba
zase trepeš nazmysly. Médiá, ako SME, Nko, Aktuality.sk, Trend,... robili všetko preto, aby vyšetrovanie usmernili tým "správnym" smerom
Neviem odkiaľ máš, že ich zásluhou je vyšetrovanie tam kde je. Presne naopak, keby sa oni do toho neplietli a keby s nimi policajti urobili hneď na začiatku poriadok, možno by sme už dnes poznali nielen vrahov, ale aj objednávateľov a možno by už aj prebiehal vo veci súdny proces
Ďalšou brzdou vyšetrovania sú "advokáti", ktorí sa nanominovali, ako právni zástupcovia rodín obetí tejto vraždy
tak potom prečo po odchode nevyhlásil, že odišiel, lebo sa na Slovensku prestal cítiť bezpečne? To by potvrdzoval nezmysel, ktorý si práve napísal.
On namiesto toho koktal niečo o znovustretnutí bývalej priateľky a znovuvzbĺknutí túžby po nej, ktorá ho donútila vrátiť sa do Ameriky. Dobre som sa vtedy na tom pobavil
takže denník ktorého majiteľom je Penta sa snaží mariť vyšetrovanie?
ak je toto pravda, potom sa nám postupne vyjasňujú povražedné vyhlásenia Kisku, Sulíka, Matoviča a ďalších, ktorí neustále túžia po moci, ale nevedia ľudí presvedčiť, aby ich volili. Preto sú schopní pre splnenie svojho sna využiť čokoľvek. Zrejme aj vraždu dvoch mladých ľudí.
Už je jasné, prečo sa právnym zástupcom rodičov jednej z obetí stal Lipšic, ktorý sa najprv promenádoval na mieste vraždy Valka, aby sa nakoniec stal obhájcom jeho vrahov. Už vtedy som sa divil, že nezasiahla advokátska komora, alebo Via Iuris, ktorá v prípade Fica vykrikovala nezmysly o politizácii ÚS.
Len sa divím rodičom obetí, že im ešte veria
fugedy, fugedy, čo všetko si schopný nadrístať, aby si sa zavďačil svojím USáckym chlebodárcom:
Navrátilovú, ako hráčku si pamätám aj ja, a nespomínam si, žeby bola nafúkaná a správala sa ako princezná, ako sa nás tu snažíš presvedčiť
A tá tvoja posledná veta? Vieš ju aj bližšie objasniť, alebo to bol iba prázdny výkrik prázdnej hlavy?
bol by to z tvojej strany celkom dobrý pokus o vysvetlenie nevysvetliteľného. Len nám ešte skús objasniť, aký dovod mali Američania na bombardovanie českých miest, hlavne priemyselných zón a rafinérii. Česko predsa USA vojnu nevyhlásilo
zato ty si evidentne vlastnou hlavou nezarábaš. Ty len bezducho opisuješ, čo si si niekde prečítaš, pričom sa ani nenamáhaš, používať pri tom hlavu a trochu popremýšľať nad tým, čo opisuješ. Inak by si takýto nezmysel nemohol napísať
dávaš otázku na nesprávnu adresu. Informácie o vašom idole, USA máte predsa najlepšie vy, rusofóbkovia. Preto sa spýtaj takej Tódovej, Hríba a ďalších expertov na veci všetky a aj pridružené
10% sociálny odvod zo sociálnej dávky je nielen právny, ale aj významový nezmysel, ktorý može z úst vypustiť iba protekčný študent Sulík s neschopným ekonómom Mihálom
Sulík asi bez rozmyslu verí slovám z Hamelovej piesne:
"fajčil na záchode
bude z neho vrah a zlodej,
lúpežník"...
V tomto zmysle je aj úroveň nezmyslu, ktorý znovu vypustil z úst. A toto chce byť premiérom. Aj by som sa tešil na situáciu, keď by bol Sulík premiérom a Harabín prezidentom
Myslím,že by sme sa nasmiali,ako by s ním Harabín cvičil :DDD
pupuš, doteraz jediná spolupráca s mafiánmi, ktorá je aj súdne doložená, je tá Kiskova, pri tatranských pozemkových podvodoch
A teraz tu daj,ako reakciu tvoj obľúbený nezmysel, že aj Radačovský povedal, že Kiska jednal v dobrej voli. Nech sa pobavíme
pupuš, nie zať, ale exzať. Aký je v tom rozdiel, keďže v čase krachu zaťom bol? O akej špekulácii to básniš? Vari nie je pravda, že sa zúfalo snažia dostať sa do vlády? Čo je špekulatívne na tom,že Radičovej vláda sa aj jeho zásluhou rozpadla po 2 rokoch?
Nemal by si naprázdno vypisovať o nejakej vode, ale legitímne argumentovať
tvoja mentálna úroveň je rovnaká,ako Sulíková, ktorý nedokázal vyštudovať v Nemecku ani na 2 pokusy, tak prišiel "študovať" na Slovensko...
takže podľa Sulíkovej logiky, je Sulík, ako zať nebankovky SUN, ktorá podviedla tisíce Slovákov o miliardy korún takisto podvodníkom?
Zaujímavá logika, ktorá dokazuje zúfalstvo tých, ktorí sa za každú cenu snažia dostať ku moci a pritom, pri ich súčasnej inteligencii tipujem, že ak by sa im aj podarilo zlepiť nejakú koalíciu, do dvoch rokov by sa určite rozpadla
Smolou pre Slovensko je, že za tie dva roky sú oni schopní narobiť Slovensku škody (nielen ekonomické), aké SMER nenarobí za 50 rokov.
Videli sme to na príklade vlád Dzurindu a Radičovej
prečo by mal niekto pred tebou rozkrývať organizačného pavúka spravodajských jednotiek? Máš oprávnenie na takéto informácie?
zase si mimo. On needitoval texty po "skúsených redaktoroch" On iba opísal a trochu "upravil" to,čo mu priniesli iní. Napríklad nejaký Nicholson,ktorý po jeho zavraždení si náhle spomenul na bývalú lásku a svoju neutíchajúcu túžbu po nej a zdrhol do Ameriky...
To je obrovský rozdiel
ja VŽDY doverujem iba tomu,na čo prídem sám, nikdy nie tomu, čo mi ide narozprávať niekto,o koho inteligencii mám vážne pochybnosti
Vidíš,ja si nedovolím tvrdiť o niekom,že jeho názory sú pokrivené a už vobec nie,že je preto tupý. Aj preto som sa takto nevyjadril o tom,čo tu píšeš
Ty si vážne nič nepochopil? A to mi ľudia hovoria, že mám talent učiť iných. Evidentne sa mýlia :DDD
Odporúčame