to je pravda, niekto 130 a niekto 70,...
no vidíš, a Matovičovo vyhrážanie sa kdekomu, naposledy Dankovi, je v Poriadku? Ak by teraz náhodou Dankovi niekto ublížil, mali zavrieť Matoviča?
Máš ty ale jednoduché nazeranie na svet
nevykrúcaj sa. V inom príspevku v tejto diskuzii hovoríš o inteligencii, tak je to jasné,čo si mal na mysli. Pochopil si však,že si nachytal sám seba,tak sa teraz krútiš
takto vy doma "srandujete" S tým by si u nás nepochodil. U nás aj u vtipkovania musíš preukázať inteligenciu
no vidíš, a znovu ukazuješ svoju inteligenciu. Vy, "inteligenti" totiž,ak neviete,ako ďalšj, žačnete napádať. To je rozdiel medzi tebou a mnou
n vidíš, a ak máš trochu onteligencie,tak vždy musíš vedieť doložit,ako si k tomu svojmu názoru došiel. A to je to zdokladovanie názoru
Chápeš?
aha,tak preto tu tak rád o oponentoch hovorí,že sú hlúpi. Vďaka za objasnenie :DDD
nerozumieš. Ty totiž ani len netušíš,koho tu obhajuješ, kto sú tvoje idoly,...
chlapče, vy mňa vždy pobavíte s tou vašou detskou snahou dokazovať, ako sú medzi vami samí inteligenti a akí sú tí druhí tupci. Pritom nechápete,že práve týmto tvrdením z seba robíte tupcov
Skutočná inteligenti totiž vedia,že toto dokazovať nemusia. Iba hlupáci iným nadávajú do hlupákov,lebo si myslia,že tým iných presvedčia,že oni sú múdri :DDDD
otázka musí mať vždy otáznik? Ty si asi z tých jednoduchších diskutérov,že?
takto ty híkaš? Ono sa to totiž nepíše hýkať, ale híkať. Ani toto ťa v škole nenaučili?
každý pocit musí z niečoho vychádzať. Napríklad,ak mám pocit, že Kiska je pzemkový podvodník, vychádzam z rozsudku popradského súdu,ktorý viem aj zdokladovať...
POCHOPIL????
znovu si nepochopil krátky písaný text? Mne totiž nešlo o to, či sú tvoje názory fajn (v tom tu máme všetci jasno), ale o tom, že na Slovensku sú, našťastie, menšinové
ty si asi vážne neabslvoval žiadnu serióznu diskuziu,že? Inak by si nemohol napísať takú sprostosť, že názora nemusíš dokladovať ani dokazovať...takto "diskutujete" na SMEtisku?
spýtaj sa Sulíka, ako to bolo s jeho poradcom Kočnerom,ku ktorému si chodil po rady,ako hlasovať a potom píš niečo o zrůdach. Inak sa ku nim priradzuješ sám
Odporúčame