naopak,má veľkú pravdu a že to je tak,dokazuješ aj ty každým svojím príspevkom :DDD
naopak,má veľkú pravdu a že to je tak,dokazuješ aj ty každým svojím príspevkom :DDD
no ty si práve previedol úžasná argument. Možno na diskuziu na Nku,ale nie tu
ty si vážne mysliš, že vaše názory sú fajn? Ja tvrdím opak: vaše názory sú veľmi škodlivé. Fajn sú možno pre mafiánov a vrahov,ale nie pre bežných občanov SR. Ešte šťastie, že tie vaše názory sú na SLovensku menšinové :DDD
ty chceš po mne argumenty? Ty si sa asi nikdy nezúčastnil serióznej diskuzie ľudí,ktorí vedia, čo diskuzia je a ako sa vedie,že? Inak by si musel vedieť, že argumenty možeš dávať iba niekomu,kto sám argumentuje. Tento tvoj slohový útvar ale rozhodne argumentami neovplýva. Je to iba znoška propagandistických výplodov v štýle Tódovej,Smatanu a podobných expertov.
Tak aké argumenty po mne chceš?
a aj máš dokazy? Alebo v tomto prípade dokazy nie sú potrebné,lebo vy, "najslušnejší demokrati" už dávno máte aj vraha,aj objednávateľa???
Nehnusíš sa sám sebe,keď nepožaduješ riadne vyšetrenie tohto otrasného prípadu?
Prečo sa nepýtaš Lipšica, prečo sa nevzdal zastupovania ich rodičov,ke\´d je tu vážne podozrenie,že sa stýkal s objednávateľkou vraždy? Alebo mu ide o to,aby sa dostal ku informáciam podobne,ako v prípade vraždy Valka,kde sa najprv promenádoval,ako minister a potom zastupoval vrahov? Žeby aj tu nakoniec prebehol na pozície vrahov, prípadne skutočných objednávateľov?
a aj máš dokazy? Alebo v tomto prípade dokazy nie sú potrebné,lebo vy, "najslušnejší demokrati" už dávno máte aj vraha,aj objednávateľa???
Nehnusíš sa sám sebe,keď nepožaduješ riadne vyšetrenie tohto otrasného prípadu?
Prečo sa nepýtaš Lipšica, prečo sa nevzdal zastupovania ich rodičov,ke\´d je tu vážne podozrenie,že sa stýkal s objednávateľkou vraždy? Alebo mu ide o to,aby sa dostal ku informáciam podobne,ako v prípade vraždy Valka,kde sa najprv promenádoval,ako minister a potom zastupoval vrahov? Žeby aj tu nakoniec prebehol na pozície vrahov, prípadne skutočných objednávateľov?
zase ďalší účelový blog tohto autora,ktorý sa snaží tváriť,ako bloger, v skutočnosti však iba robí komusi užitočného trolla presne, ako minule keď tu propagoval Jehovistov a pritom písal nezmysly
Lakey, tvoje príspevky sú,ako opísané z denníčka Tódovej. V podobnom duchu ona napísala napríklad aj svoju diplomovú prácu a nás ide poučovať o demokracii a slušnosti
Presne také sú aj tvoje "blogy"
Ak chce budiť doveryhodnosť,mal by si sa viac posnažiť, lebo tu nie si na svojich domovských konšpiračných plátkoch,kde ti spapkajú všetko, hlavne ak nadávaš na koalíciu, Harabína, Rusko, Putina,...
Prečo vy, tej vašej trollskej skupinky máte také veľké nutkanie ovplyvňovať vyšetrovanie? Vari len vás "nesprávny" smer vyšetrovania može vážne ohroziť?
Rusi sa zobudili za vlády Jeľcina a rozhodli sa,že toto už nikdy nechcú.Aj preto je Putin tak dlho pri moci. To iba takí ako ty ešte sladko spinkajú a preto nepochopili realitu
vari si už na nich podal trestné oznámenie? Lebo bez neho zatýkanie nebude,pupuš :DDD
Fico na ÚS a Harabín na Hrade, to je pre nich priam katastrofálna predstava...
Podľa slovenskej Ústavy majú poslanci NRSR VŽDY!!!!! hlasovať podľa svojho vedomia a svedomia, pričom akýkoľvek nátlak na ich hlasovanie je neprípustný!!!!!!!!!
Po 89-tom nás kŕmili bludmi o tom,ako poslanci za socializmu hlasovali podľa príkazu KSČ a ako to už teraz tak nebude,lebo v demokracii je vraj poslanec SLOBODNOU!!!! osobou a preto bude voliť iba podľa vlastného vedomia a svedomia
A ajhľa, skutočnosť po takmer 30 rokoch v "demokracii" je taká, je pri takej malichernej voľbe,akou je voľba členov ÚS na poslancov tlačia od ich vlastných strán až po kadejakých pisálkov z roznych konšpiračných plátkov (SME, Denník N, Trend,...) každý, koho niekedy naučili písať a kto nejakým sposobom dospel ku presvedčeniu, že jedine jeho názor je ten najsprávnejší...
Takže demokracia??? V žiadnom prípade!!!!!!!! Znovu ide iba o sprosté presadzovanie kohosi záujmov, pričom v podmienkach Slovenska mám podozrenie (a nielen ja), že tu ide o presadzovanie cudzích záujmov
keby si len nedrístal. Nakoniec, ak budú takí,ako ty voliť "expertov" rangu Kiska, Matovič, Sulík, Remišová, Nicholson, Cigániková, my sa tomu Rakúsku, Švajčiarsku, Nórsku nie len,že nepriblížime,ale sa budem od nich ešte vzdialovať
Nakoniec, už sme tu mali takých,ktorí mazali medové motúzy v podobe švajčiarskych dochodkov z II.piliera a pritom v reále tam sú ľudia ktorí majú dochodok 64 euro...proste čisté Švajčiarsko,že?
zase ďalší zavádzajúci článok na úrovni propagandy o situácii vo Venezuele,alebo Sýrii. Dobre si pamätáme,ako nás kedysi masírovali informáciam, ako Sýrčania nenávidia Asada a pritom realita bola úplne iná a Amíci tam utrpeli ďalší debakel.
Niečo podobné ich čaká vo Venezuele. O Rusku si možu nechať iba snívať. Dokonca aj tí Rusi,ktorí odišli do zahraničia tvrdia,že v prípade napadnutia pojdu Rusko brániť proti agresorom. Taká je totiž ruská nátura
To, čo púšťajú do sveta Navaľného poskokovia z Levada má takú istú vypovedaciu hodnotu,ako výkriky do tmy od "agentúry" SOHR, zloženej z jedného člena, žijúceho v Londýne...
Ale trolli ako Nummi aspoň majú zase nejaké svetielko na konci tunela, v ktorom už vidia iba tmu :DDD
Ňumák, si ty ale úžasný silák: vy ste im klepli po prstoch,vy ich uzbrojíte, vy, vy, vy...
Pritom ty v skutočnosti možno ani nekontroluješ vlastné p*dy, nie to,aby si ešte ty niekoho uzbrojoval. Nedaj sa vysmiať
Keby si mal štipku zdravého rozumu, bolo by ti jasné, že ten tvoj slávny Západ sa pustil do triumvirátu Rusko, Čína, India (aj keď tu to ešte nie je také okaté)
Polointeligentom,ako ty nahovorili ich obligátne drísty o demokracii a ľudských právach a narozprávali vám,ako ich v pohode uzbroja,lebo vraj kedysi ZSSR...
Nuž,ja tvrdím,že ZSSR nik neuzbrojil,ale Západu sa podarilo uplatiť zopár vplyvných ľudí,ktorí zapredali vlastnú krajinu
Čo sa týka súčasnosti, USA a s nimi celý Západ stále nevedia pochopiť, že ekonomická a hlavne technologická moc sveta už dávno nie je v ich rukách a že už budu odsúdení iba reagovať na kroky protivníka a pritom sa modliť,aby ich to nestálo krk
vari chceš tvrdiť, že táto osoba vždy vystupuje,ako dáma?
tvoj vkus je tvoja vec, tak neviem, prečo ním obťažuješ iných?
3.v tomto svojom paškvile sa nezabúdaš odvolávať na rasizmus a nenávisť k utečencom. Zaujíma ma,ako toto súvisí s Dankovým vyjadrením. ALebo zase ideš spájať nespojitelné len,aby si nejakým sposobom dodal tomuto svojmu nezmyslu doraz? O tom,že ak ľudia odmietajú utečencov,tak hlavne ide o NELEGÁLNYCH migrantov a nie utečencov, ani nemá cenu rozprávať, lebo týmto si trafil úplne mimo
4.ak niekto volá po slušnosti k dáme preto,lebo to je dáma, potom sa osoba, o ktorú sa jedná, a ktorú tak vehementne (ale účelovo a nezmyselne) bránite, by sa aj ako dáma správať mala. To sa jej ale darí iba málokedy
5.kde bola vami proklamovaná slušnosť k dáme,keď sa jednalo o ženy-ministerky tejto vlády??? Kde bola vami proklamovaná slušnosť k dáme,keď sa jednalo o starostku Fekišoviec???
Alebo vám na slušnosti k dáme záleží len vtedy,ak je tá dáma z vami pertraktovaného košiarika???
Aj tu platí to,čo na väčšinu trollkov: najprv premýšľajte a až potom píšte
Aký krásny a po miere a láske volajúci blog niekoho, kto (vraj) politiku nesleduje. Ale ako na potvoru práve toto sledoval a sleduje. Dá sa preto blogerovi veriť?
Ale aj keby som mu veril, potom mám niekoľko otázok:
1 s tvrdením, že "žene sa neubližuje" sa dá jedine súhlasiť. Lenže, ako všetko,aj toto má svoje hranice. Alebo mi vari chce autor povedať, že na neho neustále bude nejaká žena nevyberane a často hodne podpásovo, útočiť kolegyňa-žena, že jej to neoplatí?
2. prečo vy "najmúdrejší a najslušnejší" považujete pomenovanie "cigán" za neslušne, prípadne až za hanobenie rasy, keď mnohí príslušníci tohto etnika sa sami nazývajú cigánmi
V tomto kontexte pritom veľmi ľahko zabúdate na to, že zákon o hanobení rasy, má aj druhú časť názvu, a to slovo NÁRODA. To vám ale vobec nevadí a ani sa voči tomu neohradzujete (a nevidel som to ani od "spravodlivo urazených" SaSkárov, keď niekto sa napríklad o Rusoch vyjadruje,ako o severoaziatoch. Tu vám hanobenie rasy a národa už zázračne nevadí
bol si niekedy vo Venezuele, že to tvrdíš s takou istotou?
Odporúčame