jediný,kto tu klame si ty. Ak človek chce po tebe dokazy, pokad*š sa a zmožeš sa iba na urážky
Takže daj dokazy a netrolluj. V debate ku inému čámku dostávaš od chlapcov nakladačku,tak si myslíš,že budeš chodiť tu urážať???
Daj dokazy,alebo utekaj za Kiskovou kozou. Tá ti odkýve každú sprostosť,ktorú vypotíš
Takých trollov,ako ty,si tu dávam na raňajky.lebo váš IQ je v hlbokom mínuse. Vieš napísať iba to,čo si niekde prečítaš,ale vlastná myšlienka nulová


