čítaš po sebe,čo píšeš? Ak už chceš o ľudských odpadoch,začni u seba. Teba by mali navštíviť príbuzní obetí z Vietnamu,Kambodže,Laosu, Kórey,ale aj Slovenska,Ruska,Ukrajiny,Poľska, Česka a mnohých štátov,kam vkročili armády dnešných demokratov počas 1.a 2.svet. vojny, počas vietnamskej,korejskej, sýrskej afghanistanskej,irackej konžeskej,somálskej a mnohých ďalších vojen
Ja nepopieram ani nezľahčujem žiadne obete,ale rozhodne nestaviam jedny obete nad druhé. Rozhodne jedny nevyzdihujem a druhé nezamlčujem. Je však rozdiel medzi tými,ktorí zahynuli väčšinou pri dopravných nehodách a tými,ktorí boli spálení napalmom, atómovou bombou, a podobnými "humánnymi" sposobmi
Alebo vari chceš popierať,že obetí západných vrahov je milión násobne viac? Prečo týchto vrahov zakrývaš???
Kto je potom ľudský odpad???
Čo ty vieš iné,ko šíriť nenávisť a urážky??? Ty musíš mať veľmi smutný až nešťastný život. Až mi ťa je ľúto


