tak neváhaj a utekať podať trestné oznámenie a možno tým zabrániš,aby sa dostal na ÚS a budeš vo vašej kaviarničke/krčmičke slávny
tak neváhaj a utekať podať trestné oznámenie a možno tým zabrániš,aby sa dostal na ÚS a budeš vo vašej kaviarničke/krčmičke slávny
pupuš, Gorila je na pravej strane spektra
mňa naviac bavia nezmysly,ktoré vypisujú trolli,ako stabilnecenyenergii...
čítaj troll. Alebo vari ty vieš o situácii v USA viac,ako US Today??? Aj tu prznávajú,že v USA má 42 miliónov ľudí problém s prístupom k potravinám...
Prečo sám seba zhadzuješ???
Američané jídlo vyhazují i přesto, že v jejich vlastní zemi podle organizace Feeding America přežívá bez nedostatečného přístupu k potravinám 42 miliónu jejich spoluobčanů. Tristní je na celé věci to, že Američané často vyhazují potraviny bohaté na vlákninu, draslík, vitamín D a další živiny, které jim v jídelníčku žalostně chybí, všímá si USA Today.
vieš ty aj normálne komunikovať bez nadávok a urážok?
Ak nájdeš nejaký nezmyselný blog, dávaš to,ako fakt,ale ak dám článok z tých istých novín,tak je zle
Chápem,že ti siaham na tvoje vysnívané USA,ale realita nepustí
Mimochodom,ak si tam skoro,ako doma a je tam tak báječne,dokonca sú tam oveľa nižšie ceny všetkého,než u nás, prečo sa tam nepresťahuješ???
Nie je to tak,že iba drístaš,aby si si pripadal doležitý???
takže iDnes klame???
Áno,bol som v USA a takisto tam mám príbuzných.Dokonca takých,ktorí tam žijú už niekoľko generácií a predstav si,že sami priznali,že ekonomiku USA zachránila 2.svet.vojna a že tak je to stále. Že USA žijú hlavne z vojnovej koristi, kedy ich firmy vykrádajú napríklad cudzie nerastné suroviny
Mám bratranca,ktorý tam žije už skoro 30 rokov a teraz sa už má dobre,ale sám priznal,že prvých 15 rokov nevedel, čo je voľný víkend,ak chcel niečo dosiahnúť.
Do vagabundov nadávaj tomu,kto ťa urobil.
Čo ty tu vieš iné,ako každého urážať???
Možeš byť v USA aj miliónkrát a aj tak budeš iba obyčajná morálna spodina!!!!!!!
troll stabilnecenyenergii, v tvojich skvelých USA nezaviedli potravinové lístky preto,lebo chceli,aby sa prebytky dostali ku chdobnejším obyvateľom,ale preto,lebo milióny ľudí nemali peniaze na potraviny. Píše o tom dokonca tvoj obľúbený iDnes
ty vieš čítať? Ak ak vieš čítať (vraj pracuješ v kancelárii,tak by si mal vedieť), tak si to ešte párkrát prečítaj,čo som napísal a iste to pochopíš. Kde ja píšem,že vláda mala znížiť ceny???
Ak hľadáš toho huja,pozri do zrkadla
Teba voliť pustili? Vlastne asi hej,keď sú v parlamente také esá,ako Shulík so Zmatkovičom...a na hrade úžerník...
to vieš,že pritvrdili. A to tak,že začali vyjedníávať :DDDD
Vieš,čo by sa s USA stalo,keby stratili 1,5 miliardový trh? USA sú pre Čínu síce zaujímavý,ale nie veľmi veľký trh
1. český Dnes, je presne,ako naše SMEtisko
2. Potravinové lístky se v USA začaly ve větším měřítku prodávat na začátku 60. Let. Prvotním impulsem byla snaha zbavit se přebytků zemědělské výroby a zároveň zpřístupnit více potravin chudším domácnostem.
Prečo potom neurobili to,čo je vraj pre kapitalistickú spoločnosť normálne a teda v prípade,že majú potravinové prebytky, neznížili ceny potravín tak,aby si ich dokázali kupovať aj chudobnejšie rodiny???
Nie,oni radšej prebytky vyhadzujú do mora.len aby podnikatelia udržali ceny
Ale výborne som ťa odhadol,keď som napísal,aké plátky čítaš. Skutočne by si nemal čítať takéto konšpiračné plátky,ktoré šíria medzi ľuďmi demagógiu
Oni vlastna aj analfabeti v USA vlastne nie sú analfabeti,len to je špeciálny program, ktorý majú iba v USA, že?
naopak,je to preto,lebo plno ľudí na to jednoducho nemá, čo dokazuje aj to,že keď sa niektorá vláda snažila o jeho rozšírenie,začali firmy protestovať,lebo sa báli,že im to zvýši náklady. Keďže tam vládnu firmy a nie vlády,tak vláda nusela nakoniec ustúpiť
Čo myslíš,prečo napríklad Poliaci utekajú z Poľska za prácou do zahraničia? Práve pre to,lebo tam majú podobný systéma,ko v USA a tuším z 5-6 druhov pracovných pomerov,tam iba jeden zahŕňa aj kompletné zdravotné a sociálne poistenie
Všetko ostatné sú iba drísty
trolík, čo myslíš,prečo Trump zaradil spiatočku,keď zistil,že Čína si nenechá skákať po hlave a na ich sankcie reagovala recipročne?
CHápem,že USA sú pre teba nedotknutelným idolom,ale mal by si viac premýšľať. Napríklad aj nad tým,prečo asi v USA stavajú čínske firmy svoje fabriky
čo myslíš,čo tým nákladným vlakom vozia??? A prečo asi USA imporuje čínsky tovar???
Chápem,že ti siaham na tvoj idol,ale mal by si viac premýšľať,lebo takto si za debka ty.
V akom kancli mi chceš odpovedať? Myslíš,až si pojdeš za starostom pre dávky?
Ale dnes si ma skvele pobavil :DDDD
jasné. Oni tam majú hotový socializmus :DDDD
A preto tam človek s príjmom pod 1000 USD dostáva potravinové lístky???
Čítaš po sebe,čo píšeš???
Ak tam majú všetko lacnejšie,prečo potom u nás tí,čo majú príjem pod 1000 USD nedostávajú potravinové lístky,keď je u nás všetko drahšie,ako u nich???
Prečo tam skoro polovina ľudí nemá zdravotné a sociálne zabezpečenie? Žeby preto,lebo sú tam všetci milionári???
Koľko bezdomovcov tam je??? Aj oni sú vlastne bohatí???
Veď ty vobec nepremýšľaš,čo píšeš???
už Forrest Gump hovorieval,že pre gluptáka každý gluptákom. Vieš,ono aj ten google je potrebné vedieť využívať. Ak čítaš iba články od Chodorkovského, Nemcova a podobných ruských demokratov,tak sa nedivím,že tu píšeš takéto nezmysly. Mal by si viac rozprávať s ľuďmi a čerpať informácie zo názorovo rozmanitých zdrojov a potom si urobiť názor. Lenže pre tebe je toto príliš zložité.lebo by si musel premýšľať a to ti nechutí...
Odporúčame