pupuš, my predsa vieme,že ty si kámoš kijevského banderovcu Poroša. Nemusíš to stále opakovať. Neboj, príde doba, keď banderovcov a vás, ich podporovateľov, po zásluhe "odmenia"
pupuš, my predsa vieme,že ty si kámoš kijevského banderovcu Poroša. Nemusíš to stále opakovať. Neboj, príde doba, keď banderovcov a vás, ich podporovateľov, po zásluhe "odmenia"
ža chlapče, dobre si ma pobavil, deduško :DDD
Predstav si, že sme mali vtedy plot a určite sme pri žiadnej návšteve nemuseli maľovať na nieči príkaz a na bielo už vobec nie
To si vážne myslíš,že ti ľudia spapajú takéto nezmysly?
Takže,ak Američania pri Dni Vďakyvzdania, maľujú svoje ploty (a dokonca skutočne ich maľujú na bielo), tak je to na príkaz úradov? Alebo,žeby dokonca na príkaz Kremľa???
Ty si vážne taky,alebo sa iba takým robíš?
keby to aj urobili, čo je teba po tom???
ty si vtedy hromadne maľoval ploty na bielo? To myslíš vážne?
povedal ti to Kiska, ktorý pre istotu nechal zmiznúť svoju diplomovku a aj prihlášku do KSČ?
skús chvíľu popremýšľať a pri tvojej neskutočnej inteligencii,ktorou sa tu tak chváliš (všade som bol, všetko viem,...) iste na to prídeš. AK sa ti to nepodarí,potom chyba určite nie je v príspevku labradoodle
a vieš aj doložiť svoje myšlienkové pochody, ktorými si na to prišiel?
keby tam mal Kisku,tak to je v poriadku? Predstav si, že v ukrajinskom centre banderizmu, vo Vinici je najžiadanejším artiklom tričko s Putinovým obrazom.
Nie všetko je totiž také,ako sa ti to snažia nahovoriť Schutz s Tódovou
dúfam,že to myslíš ironicky ;)
že ti nevadia ukrajinskí alebo litovskí neonacisti...
si si istý, že toto je nacistický symbol?
„Pochlapte sa, všetci muži, ktorí tancujete balet. Na scéne už jedna baletka je, nie je nutné, aby boli dve. Muž by mal byť mužom a žena ženou. Mužská a ženská energia vytvárajú rovnováhu. Preto máte gule,“ napísal Polunin v decembri na svojom instagramovom účte.
Vysvetlí mi niekto, čo je na tomto homfóbne??? Je zlé, ak niekto vyzýva k podpore toho, čo tu stanovila príroda (Boh)??? To už vari tento úplne zošalel???
krásne si to napísal. A teraz nám povedz,prečo si takto neprotestoval, keď dvaja mladí slovenskí "aktivisti" sa vyhrážali Panta Rei za to,že ich zamestnankyne sa dali odfotografovať s Harabínom? To nie je pstihovanie niekoho z dovodu nesúhlasu s jeho názorom?
Alebo žeby si mal dvojaký meter???
vy, v Poľsku ste všetci vzorne jednotní???
nože nás pouč o tých dejinách Krymu. Ja ich potom porovnám, čo mi kedysi o Kryme vraveli jeho obyvatelia ;)
Hľadanie sposobu, ako prinútiť krajiny, podriadiť sa rozhodnutiam úradníkov, ktorých nik nikdy nevolil, ale boli do funkcií dosadení bez nejakého širokého konsenzu a navyše o ich sposobilosti na výkon funkcie sa dá vážne pochybovať aj kvoli vážnemu podozreni na alkoholizmus (pardon, na hexenšús...)
Je ešte EÚ organizáciou rovnocenných štátov?
Stále viac o tom pochybujem, a to som bol vždy veľkým fanúšikom EÚ...
celkom si ma pobavil Boeing sa zameriava na mierové účely??? To si vážne myslíš, že toto ti niekto verí, alebo sa iba bojíš, že ťa z tej Ameriky pošlú šupom domov, a tak píšeš odušu a bez premýšľania?
ale no...nemáš argumenty, tak poukazuješ na pravopis?
USA bude testovať stíhačku 6.generácie. Rusko nedokáže držať krok s USA, preto musí reagovať asymetricky...krásne napísané, len mi ešte vysvetli, prečo sa US letci vždy prísne vyhýbali konfrontácie s ruskými a prečo potom sú ruské stíhačky na Západe vysoko uznávané?
Ty si skutočne myslíš,že ak niekto nejde vo vojenskom výskume v stopách USA, ukazuje tým, že za USA zaostáva? To vážne?
Nedávno ma tu jeden z pomalších proamerických trollov presviedčal,ako sú čínske firmy (konkrétne Foxconn-Hon Hai) iba montážnymi dielňami US firiem. Darmo som sa mu snažil vysvetliť, že Foxconn je pre firmu HP už rovnocenným partnerom aj v oblasti výskumu. On je presvedčený o svojej jedinej pravde a nič iné nepripustí, aj keby mal v boji za jedinečnosť US firiem aj dušu vypustiť. Pravdepodobne, až zistí, aká je realita, zrúti sa mu ten jeho skvelý svet, v ktorom sú USA naj,naj,naj...
Práve týmto letom Číňania dokázali, že v tomto smere už za USA a Ruskom v ničom nezaostávajú a naopak, možno sú už aj pred nimi...
V tomto kontexte chápem toto americké vyhlásenie, ako snahu udržať svojich trollov a fanúšikov vo viere, že stále sú oni v tomto smere na čele diania. Čo na tom, že nemajú motory, aby sa dostali do kozmu? Pritom, uý to priznal aj Musk, že v tomto sú ďaleko za Rusmi...
Odporúčame