určite lepší,ako tie nezmysly,ktoré tu vypisuješ,pudinček :DDD
Je vidieť,že nečítaš nič iné,iba Neaktuálny SMEtiskový Nočník
určite lepší,ako tie nezmysly,ktoré tu vypisuješ,pudinček :DDD
Je vidieť,že nečítaš nič iné,iba Neaktuálny SMEtiskový Nočník
čo si tam za tých 1000 USD kúpia? Čo myslíš? Prečo asi týchto ľudí považujú za chudobných?
To si skutočne taký zaslepený,alebo iba sa snažíš si zaslúžiť ten svoj chudobný žold?
Sú veľmoc preto,lebo ostatní z nich majú strach? Ten strach máš jedine ty. Nakoniec,aký z nich majú strach, ukázal naposledy Assad, Rusko,Sýria, Čína, Turecko,...
Zaspal si dobu,chlapče
A ešte jedna pripomienka: ak niekto si zakladá na tom,že sa ho niekto bojí, nie je pre mňa relevantným partnerom,ale obyčajným mafiánom
vážne? Prečo asi z Číny už zaviedli riamy nákladný vlak do Európy? Prečo sa začína riešiť Hodvábna cesta? Prečo sú Američania stále viac nervózni a idú vydierať už aj firmy z EÚ? A že vraj spojenci... A čo urobia US firmy,ak im Čína povie stop? Prečo asi USA vydierajú každého,kto sa dá,aby nakupovali iba od nich? Asi preto,lebo majú také skvelé výrobky a ceny?
Veď od nich už nik nakupovať nechce
Však ty si taký malý ťuťko,ktorý nemá problém povedať,že potravinové pístky majú v USA preto,lebo sú takí bohatí. Tam je asi hotový komunizmus,že? :DDDD
naopak,idiota tu zo seba v kuse robíš ty. Naštuduj si veci,kým niečo napíšeš. Nečítaj iba Neaktuálny SMEtiskový Nočník. Tam sa nič múdre nedozvieš,iba samé konšpirácie, pupuš :DDD
pupuš,stabilnécenyenergií, ku tebe sa ešte nedostala informácia,že ekonomickými svetovými lídrami stáva Čína a India? Nečítaj iba Neaktuálny SMEtiskový Nočník,lebo tam sa nič múdre nedozvieš. A tom kedysi čítal iba SMEtisko
potravinové lístky majú preto,lebo sú bohatí? Výborní vtip. Čo myslíš,pri cenách,aké tam sú (hlavne nájmy). sú tí.ktorí majú príjem pod 1000USD, bohatí?
Nie je to náhodou preto,lebo sú chudobní???
To vážne myslíš to,čo tu píšeš? Svetová veľmoc? Už dávno nie. Jedine tak vo výške štátneho dlhu. Čo myslíš,prečo vydierajú každého,aby kupoval iba od nich? Žeby preto,lebo sú ekonomická svetová veľmoc?
Daj ešte nejaký vtip. Dnes ma výborne bavíš :DDDD
pupuš,toto nehovor nahlas,lebo ťa Poroš nechá poctiť návštevou chlapcov z Pravého sektora. Podľa nich,totiž ešte aj Trump je Ukrajinec. Tak daj pozor,čo tu píšeš :DDDD
minule som v TV pozeral nejakú reláciu,kde boli, tuším u pána Banáša na chalupe a velmi tam latrínu chválili
to určite.Je vidieť že si najďalej bol na dvore a najvyššie na pojde. Skus ešte niečo o tom,prečo v tých superbohatých USA dodnes používajú pre niektoré časti obyvateľstva, potravinové pístky...dokonca aj za tých zlodejských komunistov,boli u nás iba pár rokov po vojne...
prosím ťa,prečo drístaš o niečom,čomu nerozumieš? Akýže kapitál bol na Slovensku,alebo v ČSR???
Tušíš vobec niečo o tom,že ešte aj na národný poklad sa museli po vzniku ČSR ľudia skladať??? Tak o ako kapitále to neustále melieš???
Never tomu,že ČSR bol bohatý štát. Práve naopak. Áno, boli tu fabriky,ako Škoda Plzeň, Kolben/Daněk a podobne,ale drvivá väčšina z nich patrila Nemcom/Rakúšanom a tí si z nich všetko cenné odviezli. Do toho prišla 2.svet.vojna a ďalšie nemecké rabovanie.
Tak o akom kapitále to stále trepeš???
Zase si si prečítal niečo,čomu nerozumieš...
Tušíš vobec niečo o tom,o čom sa snažíš diskutovať?
Čo mysliš,prečo v ČR po 89-tom sa šľachta mohla dostať ku svojím majetkom ľahko (ak neboli zhabané na základe Benešových dekrétov),ale na Slovensku to nešlo? Dokonca sa tu o to ani veľmi nepokúšali? Vieš to vysvetliť? Alebo zase budeš vypisovať o komunistoch??
pre sprostého každý sprostý. To hovorieval už Forrest Gump a na teba to platí,ako r*ť na šerbeľ
Tak len pokračuj,nech sa ešte zasmejem. Možeš skúsiť niečo o hnutelnom a nehnutelnom majetku, trollík nesprostý :DDDD
je vidieť,že pojmy,ako hnutelný a nehnutelný majetok máš v malíčku. Len si ten malíček,kdesi stratil, trollík
Tak kto tu asi bude mimoriadne sprostý? Tušíš vobec,čo je hnutelný a čo nehnutelný majetok?
Predstav si,poznám pána, ktorý bol "bokovka" miestneho zemepána so slúžkou. Jeho otec na neho poprepisoval pozemky,ktoré nepredal predtým,než z ČSR utiekol do Maďarska. Ten pán tie pozemky užíva dodnes
Na rozdiel od SLovenska v ČR sa šlachtické pozemky previedli do majetku štátu (to je tá pozemková reforma) a aj preto po 89-tom ich mohla tamojšia šľachta dostať späť,čo na Slovensku nebolo možné práve preto,lebo ich predtým predali
Lenže trolli,ako ty o tomto nemajú ani šajnu a radšej opisujú,čo si niekde prečítali
a súvis s blogom? Jáááj,dostal si za úlohu napísať niečo protiruské? Čo myslíš,ako to funguje niekde v zapadnutej texaskej dedinke,blízko mexických hraníc? Aká tam asi bude životná úroveň?
on patrí medzi trollov,ktorí v živote nikde neboli a ak tak možno v Chorvátsku,na dovolenke a všetko,čo tu napíše,si niekde prečítal, bez toho,aby si to overil v reále
Výsledkom sú potom nezmysly,ktoré tu píše
troll kalific sa tu oháňa Brežnevovými pamäťami a tvári sa,ako by ich aj kedysi prečítal. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude bývalý veľký aktivista. Zrejme bol kedysi aktívnym funkcionárom SZM (vtedy si zrejme aktívne prečítaj aj Brežnevove pamäti...). Potom ho asi neprijali do KSS, a on tak zatrpkol,že teraz sa tu hrá na veľkého spravodlivého demokrata demokrata. Podobnosť s Kiskom, Kramárom a ďalšími podobnými, úplne náhodná? :DDD
nehovorže si ich aktívne prečítal. Nebol si ty,podobne ako Kiska,nejakým aktívnym funkcionárom SZM a teraz sa hráš na najspravodlivejšieho demokrata,lebo im nevieš odpustiť,že ťa neprijali do strany:
To by vysvetľovalo,že poznáš aj názov Brežnevových pamätí :DDDD
kde som ja napísal,že bol Ukrajinec??? Ako si prišiel na to,že čítam alternatívne médiá? Ja plátky,ako Nočník, SMEtisko alebo Neaktuality nečítam, tak ma,láskavo neobviňuj,že čítam alternatívne médiá
Na rozdiel od teba,ja o histórii niečo viem a rozhodne nečítam iba jednostranné názory a preto ma táranie trollov,ako si ty,vie iba pobaviť
Tak pokračuj a bav ma ďalej :DDD
Odporúčame