ty máš tých jeho prechodcov,ktorí umožnili profitovať na ťažbe venezuelskej ropy bez toho,aby z nej mala úžitok aj Venezuela?
ty máš tých jeho prechodcov,ktorí umožnili profitovať na ťažbe venezuelskej ropy bez toho,aby z nej mala úžitok aj Venezuela?
tak nás skús osvietiť svojím vysokointeligentným chápaním situácie. Nech sa pobavíme :DDD
Švecová: Za 45 rokov som sa nestretla s ovplyvňovaním mojej osoby
Tá ma výborne pobavila. Veď jej rozhodnutia, hlavne voči Harabínovi,alebo vládnej koalícii určite neboli nikým a ničím ovplyvnené :DDD
Takže aj to, že v jej prípade je porušený princíp,kedy sudca po dovŕšení veku 45 rokov vo funkcii sudcu končí, takisto nie je určitou formou jej ovplyvňovania???
Ako može byť členkou ÚS ten, kto,ako šéf najvyššieho súdu prehral niekoľko súdnych procesov so svojím podriadením, pričom nevyhral ani jeden
Takže táto krajne neúspešná a ľahko ovplyvniteľná sudkyňa spĺňa podmienky na sudcu ÚS, ale Fico nie?
A TOTO NIE JE O POLITIKE????
To si vážne opozičníci myslia,že toto im ľudia zožerú? Možno trolli,ako pupuš, Nummi a im podobní áno,ale ľudia so zdravým sedliackym rozumom určite nie
v socializme boli uzákonené registrované partnerstvá??? Za socializmu sa mohli tak nechutne predvádzať,ako to robia dnes??? To myslíš vážne???
Dnes má človek pocit, ako keby homosexuálov neboli 4% populácie, ale minimálne 40% Niektoré ich vyjadrenia a praktické kroky zaváňajú porušovaním mravnej výchovy mládeže, čo je trestný čin,ale nik s tým nič nerobí, lebo dnes majú nejakú špeciálnu ochranu kohosi vplyvného.
Tí, čo poznajú históriu veľkých ríš vedia, že Rímska, Perzská, Alexandrova a mnoho ďalších svetových ríš,ktoré sa tvárili,že tu budú navždy, pred svojim koncom začali vo veľkom podporovať homosexuálov. To obyčajne bol začiatok ich konca. Aj preto verím, že sa ľudstvo spamätá
legálne kúpený pozemok? To myslíš vážne??? Nedaj sa vysmiať
Ako sa dá vysvetliť, že Američanom ešte dlho po vojne nevadili diktátori,ako Salazar, Franco a mnohí ďalší???
Prečo Británia nelegálne zadržiava venezuelské zlato??? Kto jej dal k tomu právo????
Zostáva iba dúfať, že sa Rusom vo Venzuele podarí to,čo v Sýrii a zabránia USA rozkrádaniu ďalšieho štátu!!!!
Z toho potom vyplácala Venezuelskú vládu, vraj presne podľa vzájomnej zmluvy. Navyše, aj to málo peňazí,ktoré Venezuela dostala, rozkradli vtedajšie "demokratické" vlády. Preto, na rozdiel od Saudskej Arábie je Venezuela aj napriek obrovským zásobám ropy, jednou z najchudobnejších krajín sveta
TAKŽE, NIE CHÁVEZ S MADUROM, ALE AMERICKÉ FIRMY SPOSOBILI CHUDOBU VENEZUELČANOV!!!!!
Aká podobnosť napríklad s Nigériou, kde Francúzi ťažia urán do svojích elektrární a pritom miestny obyvatelia nemajú ani základnú zdravotnícku starostlivosť. O prístupe ku vzdelaniu a slušnej životnej úrovni, ani nehovoria. Pritom nás idú všemožne nútiť, aby sme odtiaľ prijímali nelegálnych migranto, lebo vraj chudoba...
To isté platí aj pre Venezuelu. Žiadny boj za demokraciu a právo obyvateľov na solídny život, ale boj za práva amerických firiem, je skutočným dovodom amerického angažovania sa v tejto krajine
Ako inak sa dá vysvetliť, že napríklad Pinochetovi v Chile sa nikdy takto nevyhrážali???
Je úsmevné, keď tu sa k situácii vyjadrujú trolli, ako Nummi, pravdavitazi, Andrej sa,...Pritom nemajú ani šajnu o skutočnej situácii, a to aj historických konzekvenciách vo Venezuele a všetko, čo tu vypisujú im niekto napísal do manuálu, alebo si to prečítali v konšpiračných plátkoch SMEtisko, Denný Noční, NeAktuality, a podobne
Preto pre nich malý exkurz do histórie, ale aj súčasnosti Venezuely:
Ako je známe, Venezuela má suverénne najväčšie zásoby ropy na svete. V tomto jej nemože konkurovať ani Saudská Arábia a Rusko s USA už vobec nie
Venezuela však z tej svojej ropy sama neťaží ani toľko, koľko by sa vošlo do poldecáka. Po objavení ropy totiž vtedajšie vlády (a pozor, nebol to ani Chávez,ani Maduro. Bolo to oveľa skor!!!) predali koncesie na ťažbu ropy firmám z portfólia Rockeffelerovcov. Tieto firmy oficiálne predávali ropu iným firmám (čírou náhodou svojím dcéram) za smiešnu cenu, ktorá často nedosahovala ani desatinu svetových cien ropy.
Skutočným dovodom tohto humbuku je to, že Maduro dovolil Rusom postaviť vo Venezuele vojenskú leteckú základňu. Toto rozhodnutie vyvolalo v USA obrovské zdesenie,lebo pochopili, že toto je prvý krok k tomu,aby vo Venezuele a následne možno aj v celej južnej Amerike, dopadli,ako v Sýrii
kedy naposledy bola na Slovensku 100-tisícová demonštrácia?
no,ak to napíše Nočník,tak to iste bzde pravda...
s tým sa dá iba súhlasiť. Na rozdiel od teba, ja ich vidím medzi tými,ktorí znemožnili Venezuele obchodovať s vlastnou ropou, ktorí ukradli venezuelské zlato, ktorí sankcionujú Venezuelu kde a ako sa len dá. A to Maduro určite nie je
Kaddáfiho podporovalo Rusko? Vážne? A čo potom jeho časté návštevy Talianska?
on je možno konská,ale tá tvoja je oslia...
zase ukážka amerického "nemiešania sa" do záležitostí cudzích štátov. Zvlášť ak tieto štáty pred pár rokmi znemožnili US firmám vykrádať ich surovinové bohatstvo tak,ako to robia po celom svete...
to vieš, že u nich doma nie,ale zato po svete ich porobili až až...
zobrala im ich ilúzie...keby to povedal ktokoľvek iný, tak by ho obviňovali z podpory ĽSNS, ale povedala im to žena, ktorá kedysi emigrovala a žije tam dlhé desaťročia a to medzi spodinou (ako mnohí z tých,ktorí tam odišli za prácou),ale dá sa povedať, že v tamojšej High society...a to bolí o to viac :DDD
o akom zachraňovaní situácie to melieš? Skor ty patríš ku tým, ktorí sú v prospech svojich idolíkov zaprieť aj vlastnú mater
Čo sa týka spolupráce HP s čínskymi firmami, viem o tom viac,než ty len tušíš a preto sa tvojej reakcii možem len smiať
Je to typická reakcia toho,kto o veci nemá ani šajnu a potrebuje nejako obhájiť nezmysel,ktorý napísal :DDD
a čo myslíš, Američania všetko vymysleli vlastnými hlavami? Koľko amerických vynálezov je v skutočnosti buď ukradnutých, alebo síce vymyslených v USA,ale cudzincami?
Budeš prekvapený,ale US firmy,ako napríklad HP pri výskume úzko spolupracujú s čínskymi firmami a vedcami...:DDDD
Odporúčame