Fico a Kaczynski postavili niekde nejaké ploty?
Fico a Kaczynski postavili niekde nejaké ploty?
možeš slovo DRIZDAS preložiť do slovenčiny?
zase si nepochopil písaný text,ale máš nutkanie, sa k nemu vyjadrovať?
oni aspoň kúpili a predali a na tom zarobili. Avšak váš spadnutý anjel zarobil na tom,že založil cudzí penzión
prečo sa silou-mocou snažíš ukazovať na verejnosti vlastnú hlúposť?
ozval sa odborník na všetko a veci pridružené...naštuduj si problematiku a potom sa vyjadruj
nič nové pod slnkom. Slávny Západ nás tlačí do sporov a vojen, či už s Ruskom alebo Čínou. Pritom, či už u nás, alebo aj v ČR sa nájde plno vlezdop*delníkov, ktorí mu v tom radi pomožu. Veď pár strieborniačikov sa im vždy zíde Keď český prezident Zeman začal presadzovať ekonomickú spoluprácu s Čínou a Ruskom, vyrojilo sa plno "expertov", ktorí začali vykrikovať,že to agent Moskvy a Pekingu. Podobní majstri sveta, ktorí spochybňujp spoluprácu s Ruskom a Čínou sú aj u nás. Stačí spomenúť Lajčáka, alebo trollov v diskuzných fórach
Pritom ten istý Západ potichúčky spriada v zákulisí nitky a snaží sa, aby Rusi a Číňania obchodovali hlavne s ich firmami. Ako inak vysvetliť že na jednej strane prinútili Bulharov,aby odstúpili od Južného prúdu a pritom sami veselo stavajú NS2, čím obídu východoeurópske štáty a pripravia ich o príjmy z tranzitu
To isté teraz chystajú s tzv. Hodvábnou cestou
Hlavne,že sú našimi "spojencami"...a trolli,ako cokoho,pupuš a ďalší im pritakávajú, ako somáriky
to akože tvoje výplody,ktoré tu zvykneš dávať, sú kritikou? Nedaj sa vysmiať.
stoik a právnik? Tak potom ja som jadrový fyzik
ale veď my vieme,že vy ste veeeeľmi šikovní ľudkovia. Keď sa písalo o dvojakých potravinách,vtedy ste kupovali iba kvalitné potraviny od súkromníkov, teraz zase máš účty iba tam,kde sa neplatia poplatky. Proste ty si taký chrobáčik Truhlíček najlepšejší :DDD
Macron: Do protestov sa zapájajú aj extrémisti podporovaní zo zahraničia
Aká odrazu dojímavá starosť o povode protestujúcich. Keď sa francúzski (ale aj nemeckí, americkí,belgickí,...) extrémisti, podporovaní a v mnohých prípadoch aj vedení vládami týchto štátov a často aj priamo extrémisti z armád týchto štátov rozvracali cudzie štáty a dokonca v nich vraždili ľudí (Líbya, Sýria, Vietnam, Kórea, Laos,Panama, Kongo, Tunis, Egypt,...), vtedy to bolo a je v poriadku?
Ak sa to isté deje u nich doma,odrazu to je problém. Ak je pravda, že sa do protestov zapájajú aj cudzinci,tak potom iba niekto francúzskej vláde dáva okúsiť jej vlastnú medecínu. A to je veľmi dobre
ty si čakal od Matišáka duchapný článok? To si taký naivný?
aj vieš upresniť,čo napísal zle? Alebo sa iba snažíš byť trápny,ako Matišák
a niektorým z nich a výborne chutí....
on už bol všetko,aj mal 3-4 zamestnania naraz,aj bol miestnym poslancom,aj vzorným otcom a manželom aj znalcom obyvateľov Havířova. Proste,taký chrobák Truhlík
tak nech povedia,že nevedia spievať,ale nech nedrísajú o nejakej šikane od starostky. To sú dve rozdielne veci
Nakoniec,kvality členov Progresívneho Slovenska ukázal napsosledy nový bratislavský primátor
takže spev hymny je podľa teba trestný??? Ja by som povedal,že trestné by malo byť odmietanie spievať hymnu na oficiálnych akciách
Takže potom,ak športovci pred zápasom spievajú hymnu,tak by vlastne mali byť za to zavretí? Čítaš po sebe,čo píšeš,alebo to je,ako vtedy,keď si tvrdil,že 60% obyvateľov Havířova malo povod na východnom Slovensku???
jednoznačne súhlasím. Nakoniec, u nášho "vzoru" za Veľkou mlákou,to je úplne bežné
Odporúčame