necas,pocedz,ktorá časť legislatívy zakazuje spievanie hymny na zasadnutí obec.zastupiteľstva? Ktorá časť legislatívy zakazuje vykanie pri oficiálnom styku? ČO myslíš?
necas,pocedz,ktorá časť legislatívy zakazuje spievanie hymny na zasadnutí obec.zastupiteľstva? Ktorá časť legislatívy zakazuje vykanie pri oficiálnom styku? ČO myslíš?
je vidieť, že problematike skutočne "rozumieš"...
toto nebol subjektívny výber. To bola vyslovená provokácia. Nejako mi unikajú zásluhy Stankeho o Slovensko. Ty vieš o nejakých?
veď nič nové nezverejnil, a ešte aj to,čo napísal mu posunul agent Nicholson, tak aké zásluhy?
US vojakov hlavne v arabskom svete v poslednej dobe stále viac milujú :DDDD
iba ty sa vždy na niečo hráš. Oni to nepotrebujú
nie sto,ale 10000. Máš zlé informácie :DDDD
len ti neviem,prečo po príchode tých "ruskoprdelníkov" sa Amíci stiahli takmer z celej Sýrie a teraz už iba premýšľajú,ako čo najviac Sýrii uškodiť,lebo im Assad nedovolil rozkradnúť sýrske bohatstvo tak,ako to urobili napríklad s irackým zlatom
Predstav si,že po novoročnom prejave britskej panovníčky vyhlásila dcéraSaddáma Husajna,že zlatý klavír,ktorý tam bolo vidieť,bol ukradnutý z ich paláca...demokracia podľa NATO...
trpáčik, práve dnes na ČT24 rozprávali, že Assad sa znovu vrátil do pozície významného hráča v arabskom svete, s ktorým sa snažia jednať všetci významni politici minimálne z arabských (ale aj nearabských) štátov
To iba ty si myslíš,aký si múdry a pritom si úplne mimo realitu
Ňumák, niečo k téme by nebolo? Alebo vieš iba mlátiť prázdnu slamu?
teba nik neberie vážne.Presne ako tvojho Kishku
kto by sa ešte zaoberal nejakým Kiskom,ktorý o 3 mesiace aj tak skončí? Už len postrážiť,aby nenarobil Slovensku ešte viac škod a potom mu zamávať...
čo by títo tragikomici robili,keby teraz prišla kalamita,ako v r.1985, kedy napríklad na Zemplíne sa dalo dediny zásobovať iba s tankami a polovina Slovenska bola pod snehom. Takisto by plakali,že to nejde,lebo...
Už len čakám,kedy povie magické slovíčko LEBOFICO
je vidieť,že ten Vallo je skutočným odborníkom na svojom mieste. Veď nájsť okamžite zdovodnenie,že prečo to nejde a hodiť problém na obyvateľov mesta to chce riadnu dávku drzosti
Jemu zrejme flexibilita, vyhodnotenie momentálnych priorít a následné riešenie problémov evidentne nehovorí nič. Jeho by som nechcel,ako krízového manažéra.
Títo mladí tragikomici veľmi radi používajú vzletné slová,veľmi radi kritizujú a poučujú a vobec im nebráni,že ich životné skúsenosti a prax sú takmer nulové
Nechcel by som,aby oni viedli štát v prípade, že nás USA a NATO predsa len dovlečú do vojny s Ruskom. Obávam sa,že potom by 80% obetí bolo vinou ich neschopnosti riešiť momentálne problémy okamžite...
už sa teším,ako zajtra Danko vyhlási presný termín konca Kiskovho pontifikátu. Verím,že jeho nástupcom bude v súčasnosti najlepší slovenský právnik JUDr.Štefan Harabín
Veľmi rád sa v čase volieb vrátim na SLovensko,aby som dal pánu Harabínový svoj hlas a viem,že sa no chystá veľa Slovákov,žijúcich a pracujúcich v zahraničí. Našich kiskoidov klepne pepka
SMER schvaľoval platy primatorov? Vážne? Na túto kolosálnu sprostosť si prišiel sám,alebo vám to povedali na školení?
ale veď vyktikovali,akí sú odborníci a odrazu práde zima a oni plačú.Ale zvyšovať platy,na to tam krátko neboli,že?
A to jeho vyjadrenie,že neexistujú mechanizmy na odhŕňanie snehu z chodníkov,to je doslova perla ducha. Asi mu nik nepovedal,je existujú tzv.malomechanizmy,ako napr,malotraktory,ale aj malé nákladiačiky,typu multikára,ktoré sú určené práve na takéto práce
Toto chlapča asi nič iné,ako vysedávanie v kaviarni nevie.Mylsím,že Bratislavčania si s ním ešte užijú svoje
Ak chceš niekomu nadávať do idiotov,pozri do zrkadla a možeš začať.Si priam vzorom tohto tvora
Odporúčame