takže vešať sa ti zachcelo? A čo,ak niekto tvoju medicínu použije na teba? Bude sa ti to páčiť? Mimochodom, Beninskú kultúru v poslednej dobe vidíme u lekárov a jadrových fyzikov,ktorí v poslednej dobe obšťastňujú svojou prítomnosťou západnú Európu
takže vešať sa ti zachcelo? A čo,ak niekto tvoju medicínu použije na teba? Bude sa ti to páčiť? Mimochodom, Beninskú kultúru v poslednej dobe vidíme u lekárov a jadrových fyzikov,ktorí v poslednej dobe obšťastňujú svojou prítomnosťou západnú Európu
už si bol podať trestné oznámenie,alebo stále iba pokračuješ v drístaní?
už si podal trestné oznámenie?
on je iba zúfalý,lebo sa mu rozpadol sen o anjelovi
stále je to lepšie,ako Kiska-CTP, Kiska-cudzie tatranské pozemky
už si bol podať to trestné oznámenie? Vlastne, na to nemáš gule, ty vieš iba kvákať spoza kompu
lebofico? Pamätáme si na politickú kariéru Drgonca, Orosza, Kresáka, tak je jasné,koho tam zastupujú. Aj preto vaše výplody vzbudzujú úsmev
Celá táto pseudokauza znovu ukazuje zaujatosť príslušníkov ale aj niektorých politológov a hlúposť ich zadkolizačov z roznych diskuzných fór
Ako inak vysvetliť, že teraz, pri Ficovi, kvákajú o politizácii ÚS, ak za sudcu ÚS bude zvolený politik. Pritom NIKOMU!!!! z nich vobec nevadí, že v histórii (ale aj súčasnosti) ÚS máme niekoľko precedensov, kedy sa sudcami ÚS stali politici. Stačí spomenúť napríklad Čiča, Drgonca, Zajaca, Brňák, a ďalší...
Vtedy nikomu nevadilo, že politik ide za ústavného sudcu???
pozri fotku,na ktorej odchádza Fico od Kisku po podaní demisie a zistíš,kto vtedy vlastne vyhral,trollko
až jeden z desiatok zákonov? Aj to možno iba preto,lebo niekto sa bál,že bude musieť dokázať,odkiaľ má majetok.
pupuš,ako aktívny SZMácky funkcionár bol v komunistickej prípravke. Neskor ale zrejme komunisti zistili,čo je zač,tak ho do strany nevzali,aj keď sa tam vehementne hlásil a aj jeho tatko za neho orodoval. Takže prezlečený komunista,ako vyšitý a k tomu ešte aj nepodarený :DDD
zase píšeš mimo misu. Piate bolo medzi všetkými médiami, ale medzi internetovými vyhralo. Tak nemiešaj krušky s jablkami,ale si veci over
Skús mi povedať,na akom mieste sa umiestnil Nočník? Jáááj, jeho do prieskumu ani nezaradili...žeby kvoli konšpirátorstvu?
ktorých máš na mysli? Kisku,Matoviča,Shulíka? Tí práve premýšľajú kam a koho pojdu niekoho oblbovať,keď ich ľudi po voľbách vyhodia z politiky
obráť sa na Reuters Institute for the Study of Journalism
Radi ti to tam potvrdia
ja iba čakám,či obhajcovia detičiek komunistických papalášov aj majú odvahu na skutočné činy,ale iba naprázdno drístajú. Vidím,ale,že ty si iba obyčajný srabík,ktorý vie iba drístať,ale odvaha mu chýba
Odporúčame