No vidíš a zatiaľ, čo ten jeho - Luteránov, voz stojí, tak seat-ova koza veselo dojí! ;-P
No vidíš a zatiaľ, čo ten jeho - Luteránov, voz stojí, tak seat-ova koza veselo dojí! ;-P
Čo sa stalo? No predsa to, o čom je tento blog - "socialistický internacionalizmus" a absencia vlastenectva. Názorný príklad je aj ten naničhodný tragač nado mnou. ;-(
Ktorý...Hlina, Lipšic, Matovič alebo nebodaj sám Sulík?! ;-7
No vidno na tebe, ako to vyzerá, keď cudzinec riadi teľatník podľa ekonomických poučiek - hladné teľce bučia odušu. ;-7
Len ktorý všivák tú tvoju žumpu nechal otvorenú?! ;-(
No keď vši, čo ťa hryzú, považuješ za svedomie, tak je to tvoja vec, ale medzi slušných ľudí by si sa miešať nemusel. ;-7
A načo by si sa chcel tárať po vonku v takej zime, Žako? ;-(
Máš pravdu, doma - v Kanade, by ho už dávno zavreli. ;-7
Zabudol si ešte na (len tak narýchlo, podľa abecedy): Batistu, Franka, Husajna, Mobutua, Peróna, Salazara, Sadata, Saudov, Sellassieho, Stroessnera, Suharta, etc. Tak tých pridaj. ;-)))
Tých hrobárov je síce viac - pomaly ako maku, ale to kopanie (spoločného) hrobu im trvá nejako pridlho!
No len si predstav voličskú "základňu" vo volebných obvodoch v okolí Spišskej Novej Vsi, Starej Ľubovne, Serede/Szered, Rožňavy/Rozsnyó, Királyi Helmecz, Komárom, Dunaszerdahely, alebo Galanty. O "predmestiach" Blavy smerom na juhovýchod ani nehovoriac! ;-7 Dnešná Žehra a podobné "destinácie", by sa ti potom zdali ako oázy pokroku! :=DDD
A najlepšie by bolo, keby ho "sundal" hneď za "humná" vašej osady a ešte lepšie tak týždeň po termíne vyplácania "dávok". To by bol bašavel! ;-P
Presne tak sa správaš celý svoj "blogerský život", tváriš sa že netušíš a furt nadávaš len na tých "iných" zlodejov. ;-7
Hm... Niekoho zdravotná starostlivosť lieči a niekoho iba "vzrušuje". ;-P
Vieš čo by ti na toto povedali babka? Nevystrájaj ako tí hlupáci "páni", veď ty - Koba, si už veľký chlapec. ;-7
Kam - na akú adresu, ti mám poslať bielu palicu? ;-(
Odporúčame