Hovorí sa, že „Aj blbosť je dar Boží“. Prezraď mi ale, ak môžeš, čo až také strašné vykonali tvoji predkovia, keď ťa Pánbožko až takto bohato obdarovať ráčili? ;-7
Hovorí sa, že „Aj blbosť je dar Boží“. Prezraď mi ale, ak môžeš, čo až také strašné vykonali tvoji predkovia, keď ťa Pánbožko až takto bohato obdarovať ráčili? ;-7
Mohol by mu jeho obľúbený prezident udeliť Rad oslích uší I. triedy s právom nosiť ich každý deň. ;-)))
Nedaj sa vysmiať ty "vševed" poblúdený! Poučuješ a kádruješ tu všetkých, ako by si bol nejaký Truhlíkov ľavoboček... a sám sa pritom motáš životom ako nešťastný felvidécky Maďar v kukurici. ;-7
Jano, vidno, že máš značné medzery vo výchove, keď na otázku odpovedáš otázkou. Mal by si sa nad sebou konečne zamyslieť, keď vytriezvieš z tohto svojho najnovšieho - "gorilieho" sna! ;-7
...si nepleť očarenie (alebo opojenie?) so šťastím, starký! Alebo ti mladí dali šňupnúť? ;-7
Keby si aspoň netáral. Už si ako ten pažravý Kravčík - za vidinou bezpracne získaných prachov aj nos medzi očami zaprieš! ;-P
Na akú hodnotu IQ treba klesnúť, aby ťa bolo možné pochopiť? ;-7
S gorilami na čele budujeme vesele! Hurá...!!! My sme mládež nová, mládež z Gorilova! Hurá...!!! Som gorila! Kto je viac? Hurá...!!! Kto nemá rád gorilu, toho poslať do plynu! Hurá...!!! S gorilami v jednom šíku, zachránime republiku! Hurá... Len gorily zaručia vymaniť sa z EÚ područia! Hurá...!!! Sulík, Lipšic hlásia: Gorila je naša spása! Čo by sme tak robili nebyť tejto Gorily?! Bodaj by sa gorila aspoň 100 liet dožila! Hurá...!!! :=DDD
Keby boli modré, tak sa nimi nadžgáš do prasknutia. ;-P
Minul sa matroš, tak stačí aj placebo? ;-7
Jedného už jeho viera uzdravila. No a keďže sa zázraky nedejú 2x, tak ty už šancu nemáš! ;-P
Najväčšou stratou času a blbosťou je diskusia o blbostiach. A ešte k tomu s blbcom! ;-P
Však si ty bývalý "pravicovo orientovaný" štátny zamestnanec? ;-P
Človeče ty, tuším, aj kozie bobky budeš považovať za kaviár, keď ti ich "naservíruje" modrý boľševik. ;-P
Meškajú manuály - v "centrále" sa žrebuje líder (že vraj znovuzrodenej) slovenskej stredo-pravej "koalície". ;-)))
No hlavne, že ty a tebe podobní tu vediete priam triedny boj podľa nôt, ktoré píšu učni skutočných goríl. ;-P S gorilami na čele budujeme vesele! :=DDD
Už aj mor máte v arzenáli, ak nebude po vašom - aby mohli kradnúť len pravicovo orientovaní "podnikatelia"? ;-7
To po tebe je to prirovnanie: Spokojný jak blcha? ;-7
Lepšie by bolo tým reverzom na Ukrajinu. ;-7
Odporúčame