No asi aj ten portál už kúpila PENTA. :=DDD
No asi aj ten portál už kúpila PENTA. :=DDD
Spýtaj sa zajtra ráno pri vizite pána primára. ;-P
Blbosť nemôže nikoho normálneho nahnevať, iba prekvapiť! ;-P
Neboj, nabudúce tam bude mať "prednášku" aj Miki Černák. O ľudských právach! ;-P
Skús si radšej pri tom prečítať "dobové" správy o tom, kto (a najmä pre koho!) sa podieľal na "vyrabovaní" tzv. Tisovej vily v Trenčíne a možno ti to šampáňo v hube aj skysne. ;-P
A to hučanie mávaš často, alebo len keď svojho ryšavého idola vidíš? ;-P
Jasné chlapci, obidvaja ste neviditeľní... Ale keď nebudete brať tie lieky, čo vám pán primár predpísal, tak vás budú všetci vidieť! Tak a teraz si choďte umyť ruky... pôjdete na obed. ;-7
Asi preto, lebo je tam úzka ulica a v "telke" by nebolo všetkých "spravodlivých" vidieť. ;-)))
Jano, Jano... Keď už sa ty sa nechávaš korumpovať "gorilami", tak na to aspoň nenahováraj aj iných! :=OOO
No vidíš a naši čistí "vyvolení" už roky usilovne pátrajú, koho podplatiť, aby ten boj za nich vybojoval do úspešného konca. :=DDD
Trošku brzdi v nadšení - to čo sa ti dnes javí ako absolútna pravda, môže byť zajtra do neba volajúcou blbosťou a naopak! ;-P V tejto súvislosti mi zišla na um jedna parafráza: Nechoď Janko s blbcami na ľad, lebo blbec sa pokĺzne a múdry si nohu zláme! ;-)))
Neboj Janči, nebude! Lipšic už nie je ministrom vnútra. ;-)))
Chyba je v byrokratickom vrátnikovi, že ťa bez písomného súhlasu primára nechce pustiť von. ;-P
S Gorilami na čele, budujeme/do p*dele vesele! :=DDD
Janči, onehdá som čítal, že pri čistení špiny sa aj najčistejšie ruky zababrú. ;-P
Tak hybaj na námestie, aby sa im to aj podarilo. ;-P
Ale "našliapnuté" majú dobre. :=DDD
Chlapci...ešte sa "narobíte" kým sa dostanete na úroveň dvojice Šimek & Sobota! ;-)))
Odporúčame