Máš pravdu - najmä ľudská práca a ľudský život. Tie už pomaly nemajú žiadnu hodnotu! ;-(
Máš pravdu - najmä ľudská práca a ľudský život. Tie už pomaly nemajú žiadnu hodnotu! ;-(
Koba, platy v ´60-´70. rokoch, také isté (v korunách) ako dnes (v eurách). Takže kam sme sa to za 50 rokov (z toho 25 rokov demokracie) dopracovali? :=OOO
Mohol si ísť na jeho pohreb - už si sa nemusel báť, že by ťa pohrýzol, ty hrdina. ;-P
No až toľkú sebakritiku, by som od teba nečakal, ty fúrik červený. :=DDD
To mu mamka nahovorila, že Ded Moroz vozí banány z Čukotky len dobrým deťom a necháva ich súdružkám dobrým mamičkám v TUZEXe. :=DDD
Dúfam, že záver tohto tvojho preslovu predvedieš aj na Luteránovom 10 000-vom mítingu a tých pomýlených nespokojencov pošleš domov. Nech nezávidia šikovnejším a nech sa radšej viac snažia! :=DDD
Ad. 4.
Pravdu máš iba v tom prípade, že si navštevoval osobitnú školu. ;-P
Máš pravdu tragač - dnes sa už ani vzdelaný nemusí hanbiť a môže sa pýšiť svojou chudobou. Napríklad aj ducha! ;-P
Jasné tragač, šak aj teba tí bolševickí vykorisťovatelia nechali na strednú i vysokú školu šikovať nasilu policajtami v "zelenom antone" a s putami na rukách. ;-P
Akurát niektorých bojovníkov za čistotu demokracie zaujíma tvoja sexuálna orientácia a ak sa nebodaj priznáš, že si veriaci, tak ťa označia za tmára, bigota, homofóba a pod.! ;-P
No pokiaľ ja viem, tak toaletný papier si mohol "vyfasovať" iba oproti potvrdeniu, že si deň pred tým jedol! Lenže pri tom hrozilo nebezpečenstvo, že ťa nejaký červený fúrik udá, že si to jedlo nakúpil v TUZEX-e. :=DDD
Máš pravdu oskar48, v okrajových častiach Petržalky nám behajú bažanty, zajace, srnky i líšky pomedzi paneláky ešte aj dnes. :=DDD
Jasné, bobrík, veď tých 15 tisíc bytov ročne sme stavali len pre okupačné vojská. ;-P
Veru, veru... Keď spolužiak prepadol z nemčiny tak jeho (i Sovietsky zväz) milujúci rodičia vypisovali až na ÚV KSS, že načo by mu bol k jeho profesii jazyk porazeného fašistického národa. Stíchli až keď im nejaký šikovný "vykuk" z ÚV napísal, že asi bude nejaká chyba v ich socialistickej výchove v rodine, keď sa ten ich nepodarenec nechce učiť jazyk súdruhov z NDR. ;-)))
To, že tvoji rodičia nakupovali v "zelovococh" blízko sídla ich zamestnávateľov (Kerametal a OO VB Ba IV) a závistlivým susedom v Malackách nabulíkali, že v TUZEX-e, ešte neznamená, že v iných predajniach Ovocie-Zelenina banány nemali. ;-P
Odporúčame